Олександр Пономарьов похвалився світлиною сина Сашка: з віком підліток стає всі більше схожим на матір Вікусю

Вибір редакції


Олександр Пономарьов виховав трьох дітей – двох доньок і сина. З наймолодшим нащадком Сашком у татуся склалися теплі дружні відносини, хоч їм і не довелося жити разом.

Маму свого сина Вікторію Мартинюк співак обожнював і всіляко афішував стосунки навсібіч. Навіть зняв кохану в кліпі “Я твій Дід Мороз”. Ідилія тривала 6 років. Та скандальне і болюче розлучення з численними обвинуваченнями в усіх смертних гріхах охолодило запал золотого голосу країни.

Відтоді деталі особистого життя Пономарьов тримає під сімома печатками. Ніхто не знає ні імені, ні як виглядає його нинішня обраниця. Натомість світлини з сином Олександр не приховує. Щойно відбувається зустріч, відразу ж викладає в мережу фотозвіти. Тож як дорослішав хлопчик можна прослідкувати по Інстаграму співака.

На жаль, у день 16-річчя 15 лютого татуся поряд із сином не було. Він обмежився привітанням нащадка, подарувавши йому фотоколаж зі світлин, зроблених у різні роки життя хлопчика.

Зустрічалися тато з сином востаннє 8 місяців тому, що надзвичайно розчулило підписників співака. Сашко-молодший вразив публіку, оскільки значно виріс і все менше став нагадувати татка – пішов у мамин рід. У коментах під постом можна прочитати таке:

Пора купувати смокінг на весілля”.

“Красунчики!”

“Подорослішав, змужнів”.

“Класнючка який – наш Сашка-Пономаряшка!

До війни обидва Олександри хоча б раз на рік вибиралися у подорож, де проводили час весело і з користю, набираючи чималу купу вражень і надихаючись досвідом життя в інших країнах. Чи піде син по стопах батька і почне брати штурмом шоубіз, поки що невідомо. Стартовий майданчик для цього є непоганий.

Від першої дружини в Пономарьова є донька Євгенія. А доньку Олени Мозгової Зою Олександр всиновив і виховав як рідну.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − 11 =

Translate »