Олександр Сєров повернувся з того світу. Де нині мешкає і чи вільне серце 68-річного ловеласа

Вибір редакції


Нещодавно Олександр Сєров переніс тяжку хворобу. Артист через корону був на межі життя і смерті, але завдяки зусиллям лікарів зумів видряпатися. Тож життя продовжилося, і юнки знову стали кружляти довкола метра естради.

Так виглядав Олександр Сєров у молодості

Насправді Сєров був одруженим лише один раз у житті. З Оленою Стебеньовою співак познайомився під час знімання кліпу. Знадобилася дівчина-акробатка, от і обрали одну з близнючок. Між ними закрутився роман, який завершився походом до рацсу.

Олександр Сєров з колишньою дружиною Оленою

Сестра Олени всіма силами намагалася відбити Сашка, але в неї нічого не вийшло. Та шлюб все одно протримався лише 9 років, і у 2000 році подружжя розлучилося. Спільна донька обрала для подальшого життя будинок тата, а не мами.

Олександр Сєров з донькою Мішель

Відтоді жодній з красунь не вдалося полонити серце ловеласа настільки, щоб окільцювати. От і в новорічну ніч, зустрічаючи 2023 рік, Олександр Миколайович не запросив до себе Снігуроньку. Співак був залучений на концерті, тож вирішив поспілкуватися зі Снігуроньками там.

Молоденьких пасій у артиста пре достатньо, але привести когось у дім він не може, бо знає, що донька не сприйме подібного. Улітку ходили чутки про роман знаменитості з солісткою Большого театру Ксенією Дежневою, яка молодша за Олександра на 26 років. Мішель спокійна – татусь пообіцяв більше не одружуватися. Він і досі важко переживає розрив з Оленою. Стебеньова навіть не може відвідати доньку й онуків, бо голова родини заборонив колишній дружині з’являтися в його домі. Не спілкується Олександр Миколайович і з двома позашлюбними доньками.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − twelve =

Translate »