Олена Шоптенко показала Виннику, де проводить Великодні свята: Відень їх радо зустрів

Вибір редакції


Олена Шоптенко поділилася сімейним знімком
Олена Шоптенко поділилася сімейним знімком

Відома українська танцівниця та хореографиня Олена Шоптенко поділилася у своїй соціальній мережі фото із сином Олексієм. Зірка показала як проводить свій час за кордоном і як зустрічає Великодні свята у Відні. Артистка наголосила, що в Австрії ці свята зустрічають з правильним контекстом, адже її фото зроблене біля прикрас, які своїми кольорами нагадують український стяг.

Танцівниця вже рік перебуває за кордоном, вони зі своїм сином Олексієм наразі живуть в Австрії. Олена дуже переживає за сина, тому і не повертається зараз до Батьківщини. Проте перебуваючи за кордоном, хореографиня не забуває виконувати важливу місію і продовжує всім розповідати про війну, яка досі триває в Україні.

Жінка постійно бере участь в соціальних та  благодійних проєктах, де не замовчує ситуацію, а навпаки намагається донести всім, що зараз дуже складно в її рідній країні. Також артистка продовжує працювати в університеті на кафедрі бальної хореографії, вже в неї буде четвертий випуск, тому вона дуже серйозно підходить до своєї роботи і продовжує викладати онлайн. Вона розуміє, що війна демотивувала студентів і тому на своєму прикладі намагається показати, що через мистецтво та культуру можна доносити важливі меседжі.

Олена Шоптенко зі своїм сином живе за кордоном
Олена Шоптенко зі своїм сином живе за кордоном

Шоптенко не гаючи часу, почала підшуковувати ще одну роботу та розіслала своє резюме в місцеві університети. Вона усвідомлює, що Відень – це культурний центр Європи і можна дізнатися багато чого нового та набути надзвичайного досвіду.

Зірка сильно переймається тим, щоб згодом її не записали в групу вигнанців, які втекли і відпочивали та нічого корисного не робили. Вона сподівається на мудрість українців і що ніхто не буде їх засуджувати за цей вчинок.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 + seventeen =