Олена Зеленська підкорила появою у стильному образі – Одна Минута

Вибір редакції


Олена Зеленська від 2019 року займає посаду першої леді України й сумлінно виконує свої обов’язки. Дружина українського президента активно займається громадською і благодійною діяльністю, чим вже підкорила не одне серце. Крім того, Зеленська вміє вдало підібрати стильне вбрання для виходів у світ. Нещодавно перша леді поділилась фотографіями з презентації громадського проєкту “Better Time Stories”.

Це проєкт “Better Time Stories”, завдяки якому діти – вимушені переселенці отримують за кордоном не просто книжку рідною мовою, а книжку, начитану близьким, який залишився в Україні та якого дуже бракує– розповіла на офіційній сторінці в соціальній мережі Інстаграм Олена Зеленська.

На опублікованих фотографіях Олена Зеленська була вдягнена у темну сорочку кольору хакі, а наверх був накинутий піджак ніжного бежевого кольору. Зачіска першої леді України не була ідеальна, але саме в цьому зберігається шарм – випущені пасма акуратно підкреслювали ніжну усмішку Олени Зеленської.На особистій сторінці в Інстаграм перша леді поділилась, що вона є частиною масштабного проєкту, який був заснований успішним підприємцем з України Андрієм Шмигельським. Крім того, до заснування ініціативи причетна фундація нідерландської Принцеси Лаурентін. Олена Зеленська повідомила, що створений проєкт одночасно впроваджують у декількох різних державах – це Австрія, Нідерланди, Німеччина та Бельгія.Перша леді України також додала, що до набору, який кожен бажаючий може замовити через спеціальний сайт, входить п’ять книжок, які створені для дітей у віці від 3 до 8 років.

У дописі Олена Зеленська розповіла, що, окрім неї, на презентації проєкту були присутні перші леді0020 ФРН та Австрії. Дружина українського президента подякувала своїм колегам за те, що вони взяли цей проєкт під свій контроль.

Дуже хочу, щоб, згадуючи дитинство, діти згадували не стільки випробування чи повітряні тривоги, скільки миті родинної єдності попри все

– такими важливими словами про очевидні бажання кожного українця підсумувала допис Олена Зеленська.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + twelve =