...

Олена Зеленська раніше приходила на день народження до Анатолія Анатоліча: “Якби запросив, я б прийшла”

Вибір редакції


Стосунки з родиною Зеленських у знаменитості доволі тісні. Олександр Семенович викладав в Анатолія Анатоліча інформатику в інституті. Дружина Юла якийсь час працювала в “95 кварталі”, а сам президент підписаний в мережі на сторінку ведучого. Щоправда, останнім часом жодного лайку криворіжанину не поставив. А от із головою офісу президента Андрієм Єрмаком таке траплялося.

Олена Зеленська хотіла відвідати Анатолія Анатоліча в день народження, а він не запросив

Деякий час Анатолій Анатоліч працював на Прямому каналі, який, як відомо, належить головному конкуренту Володимира Зеленського на президентських перегонах 2019 року Петру Порошенку. Та коли там стало забагато політики, ведучий звільнився.

На виборах у першому турі Анатоліч не голосував за земляка, але тепер усіляко топить за чинного президента, перетворившись на затятого зелебота. В останні роки ведучий частіше спілкувався не з Володимиром, а з першою леді країни.

Олена Зеленська навіть частенько навідувалася в гості, щоб привітати Анатолія Анатоліча з днем народження. Звісно, це траплялося ще в допрезидентську епоху. Після 2019-го криворіжанин теж написав дружині лідера країни, поцікавившись, чи може запросити її до себе в гості у знаменний день.

Перша леді привітала товариша, перепросила, що не зможе бути присутньою на святі, оскільки перебуває не в Україні. Ввечері з новин Анатолій Анатоліч дізнався, що подружжя Зеленських того дня зустрічалося з президентом США Дональдом Трампом та його дружиною Меланією.

Наступного року Анатоліч знову напередодні дня народження звернувся до Олени. Написав, що вже не запрошує її в гості, оскільки вона все одно не прийде. Зеленська пригадала своє авторське минуле у “Кварталі” та відбулася гумором: “Шкода, що ти мене не запрошуєш, а я б прийшла”.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven + 17 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.