Олена Зеленська вразила стильним образом у Португалії – Одна Хвилина

Вибір редакції


Перша леді грає дуже важдиву роль в іміджі будь-якої країни. До негласних обов’язків дружини Президента входить бути присутньою на всіх офіційних заходах, підтримувати дипломатичні стосунки з першими леді інших країн та інше. Увага публіки завжди прикута до того, як одягається дружина Президента. Перша леді має виглядати витончено, стримано і стильно.

Перша леді України Олена Зеленська може похвалитися своїм відчуттям стилю. В гардеробі дружини Зеленського багато одягу, але всі вони лише від українських дизайнерів. Таким чином Олена підтримує українських виробників і популяризує українське.

Нещодавно Олена Зеленська поїхала з робочим візитом до Португалії. Там вона відвідала центр для переселенців, де вимушені зараз жити багато українців. Про це Олена Зеленська розповіла в своєму Інстаграм-блозі.

Перша леді повідомила, що поспілкувала з мером міста Кашкайш, саме там знаходиться центр для українських переселенців. Також Олена подивилась, в яких умовах живуть українці та поспілкувалася з ними.

Умови тут скромні, але є все необхідне. Українські тимчасові переселенці можуть залишатися в центрі доти, доки для них не знайдеться постійне житло

, – повідомила Зеленська в Інстаграм.

Олена Зеленська вразила стильним образом у Португалії
Олена Зеленська вразила стильним образом у Португалії

Для робочого візиту перші Леді обрала стильний образ. Олена одягнула джинси-кльош та легку закриту блузку кольору крем-брюле. Свій образ Зеленська доповнила білими кросівками, легким макіяжем і розпущеним волоссям.

Олена Зеленська вразила стильним образом у Португалії
Олена Зеленська вразила стильним образом у Португалії

До слова, після початку повномасштабної війни в Україні Олена Зеленська приймає активну участь з налагодження дипломатичних звязків з країнами, які підтримують Україну. Також дружина Володимира Зеленського часто дає інтерв’ю іноземним ЗМІ, де розповідає про війну та звірства російської армії на території України. Олена таким чином привертає все більше уваги до ситуації в країні і просить фінансову та воєнну допомогу від західних партнерів.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × four =

Translate »