Ольга Цибульська відповіла на чутки про схожість сина з Дзідзьо

Шоу-бізнес

Куму Михайла Хоми Олю Цибульську звинувачують у тому, що вона зруйнувала шлюб виконавця. Про це повідомляє «Главред»

Українська співачка Оля Цибульська записала з Дзідзьо кілька веселих пісень і кліпів, а нещодавно у Мережі піднявся шум через те, що її син Нестор нібито схожий на Михайла. Це все ускладнило те, що чоловік-бізнесмен Цибульської воліє не світитися на камери – їй приписують роман з кумом.

У коментарі Каті Осадчій і Світському життю Оля Цибульська розповіла, як їй погрожували в Мережі через проблеми Дзідзьо і Ярослави, і запропонувала дівчині зробити спільну пісню.

“Щоб я зараз не сказала, всі будуть стверджувати, що я шльондра, розлучниця, влізла в сім’ю… Тому: ні, нічого у нас з Дзідзьо не було, син не його, він не батько Нестора, я про це говорила тисячу разів. Було навіть, що я почала оримувати погрози по смс і по соцмережах. Це була кланова помста – родичі родичів, подруги подруг, порожні новостворені сторінки в соцмережах. Я спеціально говорила тоді: “ми з КУМОМ”, але це нічого не допомагало”, – розповіла Цибульська.

Вона також відповіла на пропозицію Осадчої про можливість особисто поговорити з Ярославою. Циульская заявила, що цю розмову повинен проводити чоловік з дружиною, і мабуть, раз така ситуація вийшла, значить, якісь розмови були.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
НАВОЗ И ЗОЛА – прошлый век. Увеличить урожайность в 3-4 раза без всякой химии!
C ДЕШЁВЫМ удобрением - это легко и просто. Нужно лишь правильно ...
Подробнее