Ольга Фреймут розсекретила, де перебуває разом з дітьми: телеведуча не просто так не з’являється на екранах

Вибір редакції


Чому Ольга Фреймут від початку повномасштабного вторгнення уникає публічності та куди поділася ведуча, невже це все не просто так ? Ви будете ошелешені, коли почуєте правду.

Українська телеведуча Ольга Фреймут мала неабияку популярність на телебаченні у 2010-х роках. Вона працювала на різних топових каналах, вела рейтингові програми та була дуже впізнаваною людиною в нашій країні. Поступово її популярність почала згасати і велика аудиторія шанувальників значно зменшилась. Після початку повномасштабного вторгнення Оля перестала бути публічною зовсім, вона не веде соціальні мережі та не ділиться жодними подробицями свого життя.

Ольга Фреймут зараз в іншій країні
Ольга Фреймут зараз в іншій країні

Відомо, що ведуча разом з дітьми виїхала з країни ще до 24 лютого, бо планувала святкувати своє день народження у Франції, яке мало відбутися 25 числа того ж місяця.

Фреймут перебуває у Великій Британії, де у неї є родичі. Говорять, що вона там знаходиться не тільки зі своїми дітьми, а й з чоловіком – Володимиром Локотко. Не дивлячись, на вимушені обставини їй дуже прикро, що раніше вона постійно наголошувала, що життя в Європі набагато краще, адже тільки зараз вона збагнула всю цінність і зрозуміла, що найкраще – в Україні.

Сімейне фото Фреймут
Сімейне фото Фреймут

Оля знайшла собі там роботу і зараз активно працює в газеті Sunday Expres. Телеведуча пише у щотижневу колонку новини про Україну.

Старша донька ведучої Злата, яка зараз живе в Америці, на відміну від мами є активним користувачем соціальних мереж. Дівчина допомагає рідній країні, постійно дає інтерв’ю та проводить благодійні заходи.  У своїй школі, вона організувала аукціон на якому вдалося зібрати 260 тисяч доларів. Кошти пішли на навчання для дітей з України, які нині в США.

Оля разом із донькою Златою
Оля разом із донькою ЗлатоюИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × five =