Ольга Фреймут знялася в російському серіалі (ВІДЕО)

Кіно

У Мережі бурхливо обговорюють появу Ольги Фреймут в серіалі «Готель Елеон» (продовження серіалу «Кухня» Українська телеведуча стала запрошеною зіркою.

Відзначимо, що в серіалі знімаються російські актори, тому користувачі Мережі миттєво дорікнули Ольгу Фреймут в політичній «зраді».

Прес-служба каналу 1 + 1 вже прокоментувала цей інцидент. Виявилося, що серіал «Готель Елеон» був знятий на замовлення 1 + 1 media.

«Ми вдячні інтернет-користувачам за пильність, проте рекомендуємо в першу чергу звертати увагу на ті випадки, коли російські серіали видають за українські, а не на продукти, створені в ко-продакшені відповідно до всіх вимог українського та європейського ринків. Готель Елеон – продукт спільного виробництва студії Yellow, Black and White та українського продакшена Sister’s Production. Зйомки серіалу проходили в Москві і Києві », – відзначили в прес-службі телеканалу 1 + 1.

Ольга Фреймут з’явилася в 15 серії серіалу, яка в Росії вийшла на екрани вчора, 20 грудня. Телеведуча зіграла саму себе. За сюжетом, українська телеведуча відвідала п’ятизірковий бутик-готель «Елеон» і ресторан «Віктор» з перевіркою. Цікаво, що репліки Ольги Фреймут дублювала інша актриса.

Нагадуємо, що під час зйомок нового проекту «Новий інспектор Фреймут. Міста» у місті Хмельницькому Ольгу Фреймут побили.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × two =

Translate »