Ольга Горбачова та Юрій Нікітін відпочивають в Італії (ФОТО)

Музика

Ольга Горбачова зі своїм чоловіком ,продюсером Юрієм Нікітіним та батьком дітей на різдвяно-новорічні свята поїхали відпочивати у Європу – Італію.

Також читають: Юрій Нікітін відсвяткував 49 день народження (ФОТО)

Сім’я не дня не сиділа на місці. Вони відвідали собор Санта-Марія-ла-Майор, в  історичній провінції Місьйонес в Аргентині.

«Город над 150-метровой пропастью, где от красоты, в прямом смысле, дух захватывает. И жить там страшно прекрасно», – ділиться враженнями у соціальній мережі Ольга.

Також читають: Ольга Горбачова презентувала новий альбом «7 Життів Жінки»

Побувала в Севільї столиці автономного регіону Андалусії  –  Севільї. Місті, яке схоже своєю архітектурою на Одесу.

  «Севилья для испанцев, это как Одесса для украинцев, – в любой непонятной ситуации отправляйся в Севилью…или в Одессу», – жартує зірка.

Насолодилися свіжим прохолодним океанічним повітряна берегах Атлантичного океану.

«На Атлантическом океане немножко поддувает. Но кайтеры чувствуют себя хорошо босичком и в трусиках», –  розповідає в соціальній мережі співачка.

Співачка розповіла, що не любить на новорічні свята відлітати у «теплі» країни. Горбачова розкрила таємницю про те, що речі, які бере з собою на відпочинок майже не використовує.

 «Не люблю улетать на Новый год в жаркие страны, люблю в теплые края. Ни разу в жизни в теплых краях мне не пригодился мой чудесный чемоданчик с красивыми платьями, и абсолютно во всех краях, включая Кубу, я весь отпуск проходила в том же, в чем прилетела, и в прямом смысле, не парилась», – зізнається співачка.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 1 =

Translate »