Ольга Мартиновська розповіла про своє життя поза камерами “МастерШеф” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ольга Мартиновська завжди марила кулінарією. У ранній молодості піти за мрією не вийшло. Зірка “МастерШефу” тривалий час взагалі навчалася не за профілем, а пішла на менеджмент. Паралельно вивчала французьку, аби втілити своє бажання стати кухарем. Проте, отримати перші серйозні навички вдалося не у країні з Ейфелевою вежею, а на Батьківщині.

Багато років знаменитість працювала для українців, а нині готує заради наших громадян. Річ у тім, що Оля на початку війни полишила рідний край та вирушила закордон заради безпеки дитини. Нині колега Ектора Хіменеса-Браво активно волонтерить та бере участь у благодійних вечерях, на яких підіймаються теми допомоги знедоленим через війну родинам.

Роботи, схоже, чимало, адже нещодавно Мартиновська зізналася, що на домашні справи у неї не вистачає сил:

“Я зовсім перестала постити рецепти. І взагалі перестала постити. Вдома не готую. Нічого не готую. Зовсім нічого. Тільки робота і благодійні вечері. Натхнення ніяк не повертається. Що робити?”, — емоційно написала знаменитість.

Ольга Мартиновська розповіла про своє життя поза камерами

Якось зірка СТБ зізнавалася, що не має зараз можливості проживати у шикарних апартаментах. Там, в евакуації в Європі, вона знайшла житло завдяки друзям. Відомо, що нині вона носить статус незаміжньої дами та виховує свою дочку самостійно.

Ольга Мартиновська розповіла про своє життя поза камерами

З чоловіком, Іваном Кобцем, стосунки не склалися. Пара одружилася у 2015-му році, а вже у 2016-му на світ народилася їхня дитина Віра. Втім, у 2020-му пара остаточно розбіглася. Досі Ольга не розкриває правди про те, чому пішов від неї чоловік. Цікаво, що знаменитість не обмежувала спілкування доньки з батьком.

Нагадаємо, що Мартиновській також часто приписують роман з Володимиром Ярославським. Зірки “МастерШефу” нині дійсно багато проводять часу разом та навіть знаходять час на подорожі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − ten =

Translate »