Ольга Сумська і Віталій Борисюк показали, як готують суп зі шпинатом і фрикадельками в під’їзді – Одна Хвилина

Вибір редакції


У зв’язку з останнім обстрілом України в багатьох великих містах та менших населених пунктах зникло енергопостачання. Ольга Сумська та Віталій Борисюк попри сильні переживання та стресову ситуацію вирішили підтримати своїх шанувальників та поділитись кадрами, на яких показали, як впорались з відсутністю світла.

На особистій сторінці української акторка в соціальній мережі Інстаграм з’явилось відео, на якому вона зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком майже у повній темряві готує суп. Приміщення під’їзду освітлював лише невеликий ліхтарик, а частування зі шпинатом та фрикадельками вдалось приготувати завдяки невеликому газовому балону.

У описі до опублікованого відео Ольга Сумська зазначила, що попри всі труднощі ми мусимо продовжувати триматись та вірити у краще. Українська акторка висловила свої щирі співчуття всім загиблим та постраждалим від останнього обстрілу та порадилась зі своїми шанувальниками стосовно підготовки до майбутньої зими. Артистка поділилась, що після пережитого вона все-таки вирішила запастись усім необхідним для зимування та дослухатись порад експертів.

Скажімо, такі балончики з газом, аби приготувати суп, якого вистачить на пару днів… Ми поки без світла і без води… Не хочеться панікувати, але слушні поради я б прочитала і взяла до уваги

– зазначила в описі до нової публікації Ольга Сумська.

У коментарях до нової публікації Ольги Сумської підписники не забарились та залишили свої думки стосовно того, що потрібно придбати та як правильно підготуватись до зимування. Ось декілька вдалих порад, які залишили підписники української актриси під її останнім дописом:

  • “Бачила, як на міжповерховому прольоті при відчиненому вікні, на цеглах варили суп. Там був вогонь на дровах”;
  • “Перш за все запасаємось водою, як питною, так і технічною. Нам стали у пригоді запаси води ще з весни”;
  • “Мої діти в Чернігівській області замість світла використовують новорічні гірлянди! Підключення до павербанка через вхід для USB… Смішно, але це працює!”;
  • “Запоріжжя, теж придбали газові плити з балончиками, а головне вода і свічки”;
  • “Купила грілку в аптеці, допомагає спати в теплі”;
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + two =

Translate »