Ольга Сумська і Віталій Борисюк повідомили про втрату в родині: пішла у засвіти близька людина - MusicUkraine

Ольга Сумська і Віталій Борисюк повідомили про втрату в родині: пішла у засвіти близька людина

Вибір редакції


Ольга Сумська поділилася з підписниками в Інстаграмі сумною новиною. З життя пішов свекор актриси та батько її чоловіка Віталія Борисюка.

Що спричинило смерть Миколи Петровича Борисюка, невістка Ольга не сповістила. Тільки висловила співчуття власному чоловіку Віталію та його сестрі Наталії й виставила спільну світлину, зроблену за життя родича.

“Летіть, наш рідний…” – підписала фото Сумська.

Зірка відзначила, що Микола Петрович був найдобрішим у світі батьком і дідусем та неймовірним свекром.

Це вже друга тяжка втрата в родині з початку повномасштабної агресії. 27 лютого 2022 року померла мама Ольги й Наталки Сумських. Напередодні ввечері менша донька зателефонувала матері й розповіла про бомбардування в Києві. А о 4 ранку Ганни Іванівни не стало.

Згодом Ольга пригадала, що так і не встигла попрощатися з рідною людиною. Вона саме повернулася з Дніпра до Києва. Знала, що мама після операції почувається не дуже добре. Та не могла виїхати зі столиці, бо по місту шарилися диверсанти й відбувалися постійні обстріли.

Ольга Сумська з мамою

Коли помічниця сповістила про смерть, Сумська довго не могла знайти ритуальну службу, яка працювала в ті дні. Довелося давати оголошення у Фейсбуці. Врешті одна фірма відгукнулася й зголосилася допомогти.

Щойно 1 березня тіло мами забрали з моргу й повезли на Байкове кладовище, як у Шевченківський район прилетіла ракета. Все ж рідним вдалося передати тіло 89-річної заслуженої артистки землі.

Ганна Іванівна Сумська з донькою Ольгою та онучками Тонею і Анею

У Ганни Іванівни було дві доньки – Ольга та Наталка, а ще четверо онуків – Антоніна Паперна, Ганна Борисюк, Дарина Мамай-Сумська, В’ячеслав Хостікоєв. Тепер горе навідалося в родину вдруге і відібрало життя у тата Віталія Борисюка.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 − 4 =