Ольга Сумська і Віталій Борисюк разом 26 років. Чому актор відмовляється вінчатися з коханою дружиною?

Вибір редакції


Коли Сумська і Борисюк познайомилися, обоє перебували в шлюбах. В Ольги чоловіком був Євген Паперний. Вони разом виховували донечку Тоню. Борисюк жив із Жанною. Актрису хтось із друзів запросив на святкування Нового року до Жанниної квартири. Тоді Віталій жодних знаків уваги не приділив гості, бо навіть не мислив, що можна упадати за донькою народних артистів.

Перше весілля Сумської і Борисюка

 

Та згодом усе закрутилося. Обоє розлучилися і побралися 1996 року. Дозволити пишну вечірку у ресторані молодята собі не могли, тож обмежилися великим столом, який поставили у квартирі нареченого. У шлюбі народилася донечка Ганнуся.

Друге весілля

Сумська завжди мріяла про справжнє велике весілля з вінчанням, але її мрія збулася лише наполовину. Велике свято подружжя організувало на 25 років сумісного життя. Нарешті був ресторан і багато зіркових гостей, що радо вітали винуватців урочистостей.

Срібне весілля подружжя відзначало гучно

А от пропозиції про вінчання Ольга поки що так і не дочекалася. Це питання в родині підіймається час від часу, а потім відкладається на непевний час. Вони з Борисюком збиралися повінчатися ще в 2013 році, але Віталія запросили до участі у шоу «Вишка», тож довелося скасувати намічену дату. Через рік чоловік запропонував дружині зробити це під час відпочинку в басейні, але знову не склалося.

Коли відзначали срібне весілля, наречена виправдовувалася, що хотіли обвінчатися в цей урочистий день, та по вівторках, четвергах і суботах, мовляв, не проводять таку церемонію.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + two =

Translate »