Оля Цибульська показала Дзідзьо свої гострі зубки: зіркова киця може відкусити голову

Вибір редакції


Епатажна Оля Цибульська сьогодні у своєму інстаграмі залишила тему для обговорень. Вона виставила новий цікавий допис в якому ділиться своїми переконаннями щодо життя. Цибульська заявила, що занадто довго була беззубою і тільки даремно витрачала свої сили та час, але тепер все змінилося і більше таких помилок, вона не допустить. Гострі зубки співачки завжди напоготові, які і голову відкусити можуть.

Артистка відчула, що не хоче подобатися всім, вона хоче жити просто собі в задоволення, бо її життя тільки для  хорошого та світлого. Оля розповіла, що щиро закохується в людей, які імпонують її душі та серцю, тому вона забирає їх у свій човен та радо сідає в їхній – без зобов’язань та очікувань.

Підписники засипали Олю компліментами та схвальними відгуками, адже повністю розділяють її позицію.

Як Михайло Хома вплинув на співачку

Цибульська з 2009 року розпочала сольну кар’єру, вона рухається у своєму напрямку та навіть не думає зупинятися. Мало хто знає, але Дзідзьо переконав Олю не вступати до педагогічного університету, а продовжувати шукати себе в музиці та творчості. Відтоді і почалася її нова сторінка життя. У 2007 році артистка брала участь в “Фабриці зірок”, де і перемогла в дуеті з Олександром Бодянським.

Ольга Павлівна тривалий період часу приховувала свого чоловіка. Не хотіла його показувати і публікувати спільні фото в мережі. Навколо співачки постійно кружляли чутки, їй приписували роман з Михайлом Хомою і навіть говорили, що її син Нестор від Дзідзьо. Ніхто з підписників не очікував, що Оля, колись сама привідкриє цю таємницю і всі дізнаються, як же виглядає її чоловік. Коханого Цибульської звати Сергій, вони разом понад 20 років щасливі в шлюбі. Нарешті співачка змогла вмовити його вийти з тіні та всі побачили на кого справді схожий Нестор.

Цибульська із своєю родиною
Цибульська із своєю родиноюИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − 7 =