Оля Цибульська схивлювала прихильників раптовою готовністю до змін – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська співачка Оля Цибульська опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм відеоролик, у якому пропонує своїм прихильникам обговорити філософські питання. Так, артистка чесно зізналась, що знайшла відповідь на запитання, яке може змінити ціле життя. Більш того, Оля Цибульська запропонувала шанувальникам відповісти на це питання самим собі.

Оля Цибульська обговорила з фанатами філософське питання

Українська співачка зізналась, що не так давно один з її товаришів запитав у неї, що для артистки важливіше – комфорт і стабільність чи щастя. Так, Оля Цибульська розповіла, що таке питання наштовхнуло її на глибокі думки, втім вона зуміла знайти відповідь. За словами української артистки, вона не тільки відповіла сама собі, але й змушена була практично довести свій вибір.

Оля Цибульська зізналась, що останнім часом замислювалась над важливими та філософськими питаннями
Оля Цибульська зізналась, що останнім часом замислювалась над важливими та філософськими питаннями

Один знайомий запитав мене: “Ти хочеш бути у повному комфорті чи бути щасливою?”. Я сказала, щасливою

– прокоментувала співачка.

Більш того, зізналася Оля Цибульська, вона готова на виправданий ризик. Так, теплий дім із газом та світлом вона з радістю проміняє на потребу проводити вечори при свічках, а комфортне для себе місто, в якому так довго жила, без роздумів змінить на інший населений пункт, у якому продовжить досліджувати свою особистість. За словами артистки, такі рішучі дії мають одну ціль – замістити комфорт постійним почуттям щастя.

Крім того, Оля Цибульська розповіла, що завершити стосунки, які не приносять їй радості, навіть попри те, що здаються ідеальними, для неї легко. Українська співачка сміливо заявила, що вона готова на будь-який ризик, якщо він здатний принести в життя артистки більше барв та замінити нудну стабільність на яскраве щастя.

Шанувальники Олі Цибульської прокоментували несподіване зізнання. Так, декотрі з фанатів заявили, що вони дотримуються такої самої позиції, проте інша частина прихильників висловила свою незгоду. Загалом, українській співачці вдалось змусити чималу кількість людей замислитись над особистими цінностями.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × four =

Translate »