Оля Цибульська вперше показала кадри з чоловіком, якого приховує: “Без питань. Коханий”

Вибір редакції


Кума Дзідзьо Оля Цибульська каже, що рішення не розкривати секрети було їх із чоловіком спільне, а значить розкриють таємниці, якщо знадобиться, теж удвох. Рік тому журналісти видання “Гордон” провели міні-розслідування та дізналися кілька фактів про обранця Цибульської. Сергій Грисюк – екс-депутат Радивилівської міськради, бізнесмен, директор “Радивіловмолоко”.

Оля Цибульська показала чоловіка Оля Цибульська показала чоловіка

У зв’язку із закінченням депутатства Грисюком було заповнено декларацію про доходи, в якій у графі “дружина та діти” зазначені Ольга Цибульська-Грисюк та Нестор Грисюк. Поширення цієї інформації дуже схвилювало співачку, вона вважає, що хтось із знайомих ставить їй палиці у колеса, адже всі чудово знають, що сім’я не афішує родинних зв’язків. На особистій сторінці в соцмережі Оля рідко з’являється разом із коханим, а якщо й публікує спільне фото, то обличчя чоловіка ретельно приховує. Нагадаємо, що певний час співачці приписували таємні стосунки з Дзідзьо. Злі язики стверджували, що Цибульська “нагуляла” сина Нестора зі своїм кумом. Звісно, ця інформація була спростована. Щодо чоловіка Оля стверджує, що він не публічна особистість і хоче таким залишатися, принаймні поки що. Нещодавно співачка влаштувала день чесності з підписниками та залишила віконце у сторіс, де можна було ставити їй запитання.

Оля Цибульська показала чоловіка Оля Цибульська показала чоловіка

Не дивно, найчастішим було питання про обранця: “Покажи чоловіка”. Оля Цибульська, маючи відмінне почуття гумору, не довго думала і запостила відео свого собаки. На задньому фоні пролунав голос Нестора: “Тато?”Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − 4 =

Translate »