Оля Полякова публічно підтримала старшу доньку Машу, яка вилаялася у Мережі: “Що доня, що матуся”

Вибір редакції


Маша Полякова відома публіці не менше ніж її зіркова мама. Дівчина прагне до популярності і з 14 років активно веде свій Інстаграм-блог. Там дівчина неодноразово публікувала відкриті фото та інші неоднозначні знімки, які вражали публіку. А у віці 16 років Маша Полякова стала солісткою молодіжного гурту “Шви”, де співала лайливі пісні, які їй неподобають.

Зараз Маші 18 років, вона являється студенткою престижного лондонського навчального закладу, де вивчає музику. Дівчина помітно подорослішала, а її поведінка стала менш провокативною. Втім, нещодавно Маша зробила новий допис у своєму Інстаграм-блозі, який розгнівав публіку.

Донька Полякової опублікувала фото зроблене в театрі. Маша позувала у неймовірно красивій сукні, з гарним макіяжем і зачіскою. На фото дівчина виглядала чарівно, а от підпис до цього знімку вона залишила дуже недоречний.

Підпису не буде, не до*б*теся

, – підписала знімок Маша.

Саме за цей підпис Машу і почали активно хейтити у коментарях, втім за неї відразу заступилася її зіркова мама, яка підтримала доньку в коментарях.

Ти нікому нічого не повинна! Будь щаслива, обирай себе, свій шлях, не обертайся і не слухай нічого, що може тебе зупинити!

, – написала в коментарях Оля Полякова.

Оля Полякова публічно підтримала старшу доньку Машу, яка вилаялася у Мережі
Оля Полякова публічно підтримала старшу доньку Машу, яка вилаялася у Мережі

Нагадаємо, Маша Полякова у Лондоні дуже швидко знайшла бойфренда. Обранцем дівчини став хлопець зі Львову на ім’я Артур, який як і Маша являється студентом у Великій Британії. Закохані багато часу проводять разом, їздять у романтичні подорожі і будують вже серйозні, дорослі стосунки. В недавньому інтерв’ю Славі Дьоміну Маша зізналася, що вже познайомила Артура зі своїми батьками. Також дівчина похизувалася тим, що хлопець їй допомагає фінансово, зокрема купує продукти харчування. Втім, поки що Маша заміж не збирається, принаймні так вона говорить зараз. Дівчина хоче спочатку отримати освіту, зайнятися кар’єрою, а вже потім думати про сім’ю.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − twelve =