Оля Полякова розповіла, які подарунки отримала від чоловіка за народження доньок: Буряковський розщедрився

Вибір редакції


Українська співачка Оля Полякова і телеведуча Маша Єфросиніна мають спільний Ютуб-проєкт “Дорослі дівчата”. Там знаменитості говорять на особисті теми і розповідають про себе те, що ніколи б не розповіли в інтерв’ю. Наразі шоу є дуже популярним, адже публіці цікаво дивитися на зірок, які відверто говорять про особисте. Так, в крайньому випуску “Дорослих дівчат” Полякова і Єфросиніна обговорювали тему вагітності і пологів. І Оля, і Маша є двічі мамами, тож їм було що розповісти.

 Оля Полякова розповіла, які подарунки отримала від чоловіка за народження доньок
Оля Полякова розповіла, які подарунки отримала від чоловіка за народження доньок

Так, Полякова розповіла, що її чоловік-мільйонер Вадим Буряковський дуже хотів стати татом. Співачка зізнається, що дві її доньки не є запланованими. Та при цьому Оля підозрює, що лише вона не планувала вагітність, а її чоловік Вадим робив все, аби вона завагітніла. За словами Полякової, коли вона була вагітною, її чоловік догоджав їй у всьому і виконував будь-які її примхи. Крім того, Вадим з радістю був на пологах і хотів на власні очі бачити, як народжуються його діти.

Також Полякова похизувалася подарунками, які їй подарував чоловік за народження доньок. За словами Олі, за народження першої доньки чоловік їй подарував діаманти, а за народження другої – смарагди.

В мене є 5 карат за Машу і ізумруди за Алісу

, – похизувалася Полякова.

Нагадаємо, Оля Полякова вийшла заміж у 2004 році. Її обранцем став бізнесмен Вадим Буряковський, який старший за співачку на 15 років. Заради молодої Олі Вадим покинув свою першу дружину, а ось Полякову він покликав заміж, коли вона вже була вагітною.

Оля Полякова вперше прокоментувала розлучення з чоловіком
Оля Полякова розповіла, які подарунки отримала від чоловіка за народження доньок

Співачка не приховує, що стала популярною не без допомоги її чоловіка. Так, Буряковський вклав немаленьку суму грошей у свою дружину, аж поки вона не потрапила в український шоу-бізнес. Втім, зараз ситуація у їхній сім’ї змінилася. Вадим Буряковський втратив свій основний дохід і вже не являється мільйонером. Та зараз вже сама Оля Полякова гарно заробляє і взяла на себе основні обов’язки по утриманні сім’ї.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two + ten =