Оля Полякова зізналась, що її шлюб зі старим та лисим чоловіком тріщить по швах – Одна Минута

Вибір редакції


Зі своїм майбутнім чоловіком Оля Полякова познайомилась, коли вона була ще нікому не знайома співачка-початківець. Тоді дівчину запросили співати на вечірці, де був той самий Вадим Буряківський. Полякова одразу запримітила статного і багатого чоловіка, та і Вадим звернув увагу на молоду, симпатичну співачку. Між ними одразу спалахнула іскра і зав’язався роман. Варто відзначити, що на той момент у Вадима була дружина, крім того, чоловік старший за Полякову на 15 років. Ці факти не стали перешкодою для Полякової і вона стала коханкою Буряківського. Однак все змінилось, коли Полякова завагітніла. Тоді чоловік прийняв рішення розійтись з дружиною і одружитись на молоденькій співачці.

Оля Полякова с мужем
Оля Полякова зізналась, що її шлюб зі старим та лисим чоловіком тріщить по швах

Оля Полякова і Вадим Буряківський у шлюбі вже 18 років. Вони мають двох доньок та пройшли багато перешкод на сімейному шляху. Звісно, почуття у подружжя вже не такі палкі та гарячі. Ба більше, Полякова вже давно не спить з чоловіком Вадимом в одній кімнаті. Про це зірка зізналась в Ютуб-програмі “Дорослі дівчатка”, де вони разом з Машею Єфросініною діляться зі своїми прихильниками власними секретами .По словам Полякової, вони з чоловіком вже давно роз’їхались по різним кімнатам і не тому що між ними вже немає стосунків, а через те,  що так зручніше для самої співачки. Оля запевняє, що має чутливий сон і прокидається від кожного шороху, тому їй до вподоби спати у ліжку самій.

Оля Полякова и ее муж Вадим
Оля Полякова зізналась, що її шлюб зі старим та лисим чоловіком тріщить по швах

Однак співачка підкреслила, що вони з чоловіком “ходять один до одного в гості” перед сном.Варто відзначити, що в Мережі подейкують про нещирість почуттів Полякової до свого чоловіка. Та і сама Оля в різних інтерв’ю говорить про свого чоловіка не з любов’ю, а з насмішкою. Полякова може публічно сказати про свого чоловіка, що він старий. Також нещодавно співачка в Ютуб-програмі “Дорослі дівчатка” заявила, що не розлучається з чоловіком лише через те, що не хоче ділити майно.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другиеИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × five =