Онук Софії Ротару, якого раніше затримали під час спроби втечі з України, засвітився у Парижі (ФОТО)

Вибір редакції


24 лютого в Україні розпочалася повномасштабна війна. З цього дня більшості чоловікам віком 18-60 років, які є громадянами України, заборонено виїзд із країни. Звісно, знайшлися й ті, що намагалися незаконно виїхати за кордон, аби не потрапити під загальну мобілізацію. Одними із таких чоловіків стали родичі відомої артистки Софії Ротару. Так, 8 березня стало відомо, що сина та онука співачки затримали на українсько-молдовському кордоні під час спроби незаконно виїхати з країни. Вони разом із 6-ма громадянами України та їхнім “поводирем” громадянином Молдови намагалися перепливти кордон на човні.

Як виглядає син, невістка та онуки Софії Ротару
Як виглядає син, невістка та онуки Софії Ротару

Варто зазначити, що у разі незаконного перетину кордону чоловікам загрожує позбавлення волі від двох до п’яти років за ухилення від призову щодо мобілізації. Проте родичам Ротару, схоже, вдалося уникнути покарання та навіть виїхати з України.

Нещодавно цей онук Ротару Анатолій у своєму Інстаграм-блозі опублікував знімки з Франції. На фото можна побачити знамениту Ейфелеву вежу та вулиці Парижа.

Онук Софії Ротару, якого раніше затримали під час спроби втечі з України, засвітився у Парижі
Онук Софії Ротару, якого раніше затримали під час спроби втечі з України, засвітився у Парижі

Анатолій ніяк не підписав фото та не прокоментував своє місцезнаходження.

До речі, відома співачка Софія Ротару, яка мешкає в елітному районі Києва, ніяк не коментує війну в Україні та не з’являється в інформаційному просторі. Єдиний раз, коли вона виходила на зв’язок із своїми шанувальниками — 28 лютого. Тоді артистка написала у соціальних мережах, що знаходиться у Києві та молиться за мир. Також Ротару додала, що свобода коштує дорого, але вона була вражена тим, що заради незалежності українцям треба пережити смерть мирних жителів від російських ракет.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 4 =

Translate »