...

ONUKA потрапила в число найбільш перспективних артистів майбутнього фестивального сезону в Європі

Музика

Минулого вікенду український проект ONUKA виступив на головній сцені великого європейського фестивалю Eurosonic Noorderslag. Специфіка цієї масштабної події в правильному поєднанні бізнес-частини і, власне, музичних шоу.

Eurosonic – це універсальний майданчик для зустрічі фестивальних промоутерів, букеров, музичних агентів. Конференцію в рамках Eurosonic в цьому році відвідали більше 4000 делегатів з різних країн світу.

У цьому сенсі, перше шоу в Нідерландах для українського проекту було особливо відповідальним і хвилюючим. На ONUKA прийшли подивитися не тільки меломани і прихильники з Європи, а й професіонали європейської музичної індустрії, від думки яких залежить те, як складеться міжнародна кар’єра, того чи іншого артиста.

Публіка зустріла ONUKA на ура, концерт пройшов успішно, що відзначили і організатори Eurosonic. Так, за підсумками фестивалю (в цьому році він проходив вже 31 раз), спеціальна комісія – European Talent Exchange Programme (ETEP) визначила 8 найкращих артистів з лайнап Eurosonic, в якому всього було заявлено 382 (!) Артиста.

У число 8 кращих проектів, крім вже добре відомої німецької інді-денс групи Roosevelt, модного репера Tomy Cash і колективу Her, увійшла і ONUKA. На практиці це означає наступне: Саме ONUKA буде рекомендована від імені авторитетної комісії ETEP організаторам ста європейських фестивалів, запланованих на 2017 рік.

Складно загадувати наперед. Відповіді на всі питання дасть багате на яскраві музичні події фестивальне літо 2017, але вже зараз можна відзначити: новий рік ONUKA починає з впевненого кроку в бік підкорення міжнародної сцени.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.