оригінальне привітання з днем народження – Одна Хвилина

Вибір редакції


До своєї президентської кар’єри Володимир Зеленський був продюсером, шоуменом, коміком, сценаристом, режисером і актором. Його передостання кіноробота до того як піти в політику — романтична комедія “Я, ти, він, вона” від студії “Квартал 95”. Надя Дорофєєва також грала в цьому фільмі, їй дісталась роль коханої героя Зеленського.

Як молодій парі, їм довелось в кадрі багато цілуватися. В інтерв’ю співачка зізнавалась, що ці сцени були для неї найважчими і їх зйомку витрачалось багато дублів:

Самою непростою в емоційному плані була сцена поцілунків з Володимиром. Повністю відкинути думку про те, що я цілуюсь з кимось іншим крім свого чоловіка, я так і не змогла

, – розповідала Дорофєєва.

Наді Дорофєєвій пригадали, як вона цілувалася з Володимиром Зеленським
Наді Дорофєєвій пригадали, як вона цілувалася з Володимиром Зеленським

На той момент вона була заміжня за співаком Володимиром Дантесом, з яким розлучилась в 2022 році і закрутила роман з ресторатором Михайлом Кацуріним, другом сім’ї.

25 січня Надя приєдналась до багатьох інших українських знаменитостей та привітала Володимира Зеленського із 45-річчям в своєму Інстаграм-блозі:

Саме в такий історичний і надскладний момент для України Володимир Зеленський є нашим президентом. Я не вірю в випадковості. Я вірю в долю. Я вірю в правду. Я вірю в добро. Я вірю в нашого президента. Я пишаюся тим, що знайома з вами. Пишаюсь тим, що знімалася разом в кіно і мала змогу побачити в вас справжню круту людину. Бажаю вам здоров’я. Бажаю нам всім перемоги. А ще бажаю вам, щоб ви нарешті мали змогу відпочити і з’їздити на море, як ви нещодавно сказали у інтерв’ю. Happy birthday, Mr. President

, – написала Дорофєєва та виставила фото Зеленського.

В коментарях співачці пригадали про її поцілунок з президентом:

“А я чекала фото, де ви цілуєтесь”.

Надя сором’язливо посміялась та відповіла: “Мене всі провокують”.

Наді Дорофєєвій пригадали, як вона цілувалася з Володимиром Зеленським
Наді Дорофєєвій пригадали, як вона цілувалася з Володимиром Зеленським
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three + 9 =

Translate »