ось чим знаменитість займається в Америці – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомий український хореограф після початку повномасштабного вторгнення покинув територію України разом зі своєю сім’єю. Хоча багато прихильників думали, що Влад Яма відвезе своїх рідних до більш безпечного місця та повернеться до України, танцюрист вчинив по-іншому. Нині хореограф досі перебуває в США, за що отримує у свій бік чимало хейту.

Влад Яма зі своєю дружиною та сином перебуває в Америці
Влад Яма зі своєю дружиною та сином перебуває в Америці

Нещодавно артиста “застукали” на гучній американській вечірці на честь минулого свята Хелловін. Так, хореограф з’явився у компанії своєї дружини та Дмитра Ступки, онука легендарного українського актора. Організацією вечірки займалась американська спільнота українців “Ukrainian Miami”.

Нагадаємо, що Дмитро Ступка так само уникає повернення до України. Раніше знаменитість зізнався, що новини про початок повномасштабної війни застали його, коли той летів до Стамбулу. Саме тому, за зізнанням онука українського актора, він вирішив вирушити до Америки, відмовившись повертатись додому.

Влад Яма відвідав захід у білявій перуці, яка була перев’язана банданою, а от його дружина Ліліана вирішила не наряджатись. Схоже, що жінка заздалегідь знала ймовірну реакцію публіки на те, що під час повномасштабної війни в Україні її чоловік не просто уникає повернення на Батьківщину, а й дозволяє собі розважатись на вечірках.

Дружина Влада Ями заздалегідь випередила ймовірну негативну реакцію на те, що разом з чоловіком відвідала американську вечірку
Дружина Влада Ями заздалегідь випередила ймовірну негативну реакцію на те, що разом з чоловіком відвідала американську вечірку

Саме тому Ліліана Яма заявила: цей захід був благодійним. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм дружина українського хореографа зазначила, що вони не просто веселились на американській вечірці – в ці вихідні пройшов захід на підтримку України. За діджейською стійкою Влад Яма говорив про перемогу рідної країни, а також зіграв сет. Втім, незрозуміло, до чого взагалі було згадувати про Батьківщину.

Так, хоча захід позиціювався як благодійний, не було надано ні одного доказу, чеку та звіту. Навіть Ліліана Яма, яка наголосила на моральності проведеної вечірки, не розповіла детальніше, в чому саме полягала допомога Україні.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − sixteen =

Translate »