ось як зараз виглядає перша і єдина дружина Нагієва (ФОТО) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Багато хто з жінок мріє заволодіти увагою імпозантного чоловіка, який не лізе за словом в кишеню і складає враження справжнього мачо. Кого тільки із знаменитостей не записували в подружки Дмитра Нагієва! Та фактично дружиною знаменитості була лише одна жінка – Аліса Шер. З Аллою Щелищевою (справжнє ім’я жінки) Дмитро познайомився ще до армії, коли підробляв на радіо. Дівчина була на рік старша і вірно чекала повернення солдата.

Дмитро Нагієв і Аліса Шер замолоду

Цей шлюб міг протриматися набагато менше років, адже харизматичний Нагієв весь час потрапляв у любовні халепи. Навіть коли у нього паралізувало лицьовий нерв, до лікарні чоловіка привезла Лариса Гузєєва. У законної дружини увірвався терпець. Вона хотіла розлучитися через 3 роки після одруження, але відчула, що перебуває при надії, тому залишила все як є.

24 роки номінального шлюбу

У пари з’явився первісток Кирило, та вихованням дитини батькам не було коли займатися. Обоє вибудовували кар’єри, тож сина доглядали бабуся з дідусем. Коли Нагієв зараз зустрічається з Кирилом, нащадок його навіть татом не називає, лише Дімою. Батьки хлопця практично не жили разом. У кожного було своє власне життя. Та коли жінка видала книгу «Я була дружиною Дмитра Нагієва» чоловік без будь-якого з’ясування тихо оформив розлучення через 24 роки після одруження.

Так виглядала дружина Нагієва раніше і зараз

Оскільки Аліса Шер працює на радіо, особливо слідкувати за зовнішністю їй не потрібно. У той час, коли її колишній чоловік ще доволі привабливий і накачаний, 55-річна жіночка виглядає справжньою бабцею. Важко повірити, що колись у таку міг закохатися шоумен. Дивлячись на свіже фото колишньої дружини Дмитра, розумієш, що жінки старішають набагато швидше, аніж чоловіки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − 4 =

Translate »