Осадча і Горбунов, Мамаріка і Середа та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Катерина Осадча і Юрій Горбунов

У родині підростають двійко зовсім маленьких синочків Данило й Іванко. Та Юрій Горбунов, що дуже пізно відчув щастя батьківства, вирішив на цьому не зупинятися. І запропонував дружині допомогти якійсь дитинці, долю якої обпекло горнило війни.

Осадча – мама трьох дітей – хоче всиновити ще одне маля

Телеведуча, яка нині активно займається пошуком загублених людей в рамках проєкту “Знайти своїх”, підтримала благовірного, але запропонувала відкласти це рішення до перемоги. Катя вважає, що усиновлення – це ще більш складний крок у житті, ніж народження власної дитини.

Mamarika і Сергій Середа

Співачка і гуморист з початком війни кілька разів змінювали місце проживання, допоки не зупинилися в Чернівцях. Синочок Давід перебуває разом із батьками. Мамаріка чудово пам’ятає три жахливих дні, проведені у лютому в Гостомелі під бомбами, тож тепер стала дивитися на речі трішечки по-іншому.

Після гостомельських поневірянь Мамаріка хоче всиновити сирітку

Раніше Настя з Сергієм планували народження ще одного маляти, а тепер все частіше замислюються круто змінити життя дитинці, яка вже встигла перенести багато страждань. Стати прийомними батьками зіркове подружжя планує, коли все налагодиться.

Тімур Мірошниченко й Інна Рудник

Розуміючи, скільки маленьких українців залишилося без батьків після 24 лютого, голос “Євробачення” одночасно з дружиною дійшов висновку, що після війни слід обов’язково когось всиновити. Вони б зробили це і зараз, але поки що немає жодної юридичної можливості оформити папери офіційно.

Тімур Мірошниченко мріє допомогти дитинці-сироті

Обирати дитинча планують не за статтю, а за покликом серця, відчувши, що саме цей малюк припаде до душі. З іншого боку, це має бути дитина, в якої дуже мало шансів знайти нову родину. Тімур з Інною побралися у 2008 році і вже мають сина та доньку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 − 4 =

Translate »