...

Осадча показала перші фото молодшого сина: 2-річний Данило росте блондином, ні краплі не схожим на Горбунова

Вибір редакції


Відома українська телеведуча Катерина Осадча давно вже зарекомендувала себе як професіонал телевізійного ефіру. Разом з успіхом зірка побудувала щасливу родину і стала мамою трьох дітей.

Фанати Каті Осадчої знають, що вона – віддана дружина і багатодітна мама. Для неї родина є одним з найважливіших аспектів у житті.  У 18 років Катерина вперше стала матір’ю хлопчика Іллі, у шлюбі з політиком Олегом Поліщуком. Однак різниця у віці та пріоритетах розлучила пару. Пізніше Осадча вийшла заміж за свого колегу по знімальному майданчику Юрія Горбунова. Роман між телеведучими зав’язався під час зйомок “Голосу країни”. Одразу після весілля в 2017 році зіркове подружжя стало батьками хлопчика Івана. Довгий час Катя і Юрій не показували дитину публіці, приховуючи обличчя малюка, однак вже зараз це не є таємницею. Чим старше стає хлопчик, тим більше помітні в його обличчі риси тата.

Катя Осадча народила трьох хлопчиків
Катя Осадча народила трьох хлопчиків

В 2021 році Осадча народила свого третього синочка Данила. Малюк пішов у маму і росте натуральним блондином.

У своєму Інстаграм-блозі Катерина Осадча нещодавно показала свіже фото молодшого спадкоємця, на якому добре видно його біляве волоссячко. Прихильники впевнені, що коли Данило підросте, то стане підкорювачем дівочих сердець. Так думає і Катя, яка назвала сина “крашем”.

Катерина Осадча показала перші фото молодшого сина від Юрія Горбунова
Катерина Осадча показала перші фото молодшого сина від Юрія Горбунова

Незважаючи на щільний робочий графік особливо у ці важкі часи, Осадча завжди знаходить час для того, щоб приділити увагу своїм дітям. Материнство для неї – справжнє покликання. Це видно по публікаціях зірки в соціальних мережах. На екрані Катерина професійна телеведуча, а на сімейних фото вона постає в ролі звичайної мами, яка дарує синам тепло і любов.

Крім того, дружина Юрія Горбунова активно підтримує ініціативи, спрямовані на допомогу дітям. Зараз вона займається проєктом, присвяченим всиновленню дітей в Україні, а також Катерина започаткувала проєкт з пошуку зниклих на війні людей, що свідчить про її активну громадянську позицію.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.