Осадча розповіла, як на початку війни спілкувалась зі зрадницею Тодоренко – Одна Минута

Вибір редакції


Після початку повномасштабного наступу багато українських зірок звернулись до своїх російських колег. Відома ведуча Катерина Осадча не стала виключенням: вона активно закликала росіян чинити спротив кровопролитній війні. Зірка пригадала, як після цього їй написала зрадниця Регіна Тодоренко. Осадча поділилась деталями бесіди.

Українська телеведуча також поділилась тим фактом, що на її заклики відреагувала лише Тодоренко, втім, корисною ця розмова не виявилась. Катерина Осадча пригадала, що у їхніх діалогах не було й натяку на конструктив – Регіна говорила абстрактно й не могла чітко висловити своєї позиції. Пізніше українська ведуча зрозуміла, що вона лише витрачає свій час, а тому припинила спілкування зі скандальною Тодоренко.Своїми спогадами Катерина Осадча поділилась у студії “Життя відомих людей”. Знаменитість взяла участь в інтерв’ю й розповіла багато цікавих деталей про початок повномасштабної війни. Ведуча порадила кожному просто забути про тих людей, які зрадили свою рідну країну. За думкою Осадчі, такі персони не заслуговують уваги й поваги, хоча вона би із задоволенням взяла в них інтерв’ю. Журналістці було би цікаво дізнатись, чому саме артисти вирішили вести себе саме таким чином.

Катерина Осадча зізналась, що після 24 лютого спілкувалась зі зрадницею Регіною Тодоренко, втім ця розмова не завершилась нічим корисним чи конструктивним
Катерина Осадча зізналась, що після 24 лютого спілкувалась зі зрадницею Регіною Тодоренко, втім ця розмова не завершилась нічим корисним чи конструктивним

Було бажання взяти інтерв’ю у всіх тих, хто активно будує свою кар’єру в Росії. Я б поспілкувалася, спитала чому мовчали, як це відбувалося, як можна жити і пів року мовчати– заявила Катерина Осадча.

Проте, за думкою ведучої, зради колись відомих та популярних в Україні артистів не можна назвати виключно поганим явищем. Катя Осадча вважає таку ситуацію “перезавантаженням” українського шоу-бізнесу й вірить, що тепер для молодих та перспективних кадрів відчиняться нові двері та з’являться неочікувані можливості.
Втім, поділилась своєю думкою артистка, їй неймовірно боляче від того, що подібний “перезапуск” культурної сфери відбувся через війну. Осадча хотіла би знайти інший спосіб.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four − 3 =