Остапчук догрався: Реперка alyona alyona різко відреагувала на слова ведучого та показала себе у всій красі - MusicUkraine

Остапчук догрався: Реперка alyona alyona різко відреагувала на слова ведучого та показала себе у всій красі

Вибір редакції


Уже декілька днів зі шпальт не сходить критика в сторону відомих ведучих Володимира Остапчука та Богдана Буше. Вони досить категорично висловились щодо рослинності на тілі жінок, вказавши, що дівчина без депіляції не може бути 10 з 10.

Володимир Остапчук, Буше та Позитив
Володимир Остапчук, Буше та Позитив

alyona alyona не заставила себе чекати та поділилась добіркою домашніх фото з кавуном. Дівчина позує на галявині біля річки та з задоволенням смакує спілим кавуном. Вона не побоялась виставити таке відверте фото, з дулькою на голові та без макіяжу.

“Я, напевно, на 9/10”

Саме такою фразою підписала свій пост в інстаграмі реперка, тим сама проводячи паралель зі словами Буше та Остапчука. Дівчина з сатирою описала свій зовнішній вигляд та дала зрозуміти, щоб вона насолоджується собою та живе в мирі та гармонії. А про її рослинність на тілі молоді юнаки можуть думати все, що завгодно.

alyona alyona без комплексів
alyona alyona без комплексів

Альона неодноразово доказувала всім, що любить і приймає себе такою, як вона є. Будь-який хейт у свою сторону сприймає з усмішкою, через те, що не має не меті подобатись всім.

Саме за таку відвертість та неймовірну енергетику шанувальники і обожнюють співачку. Цей факт підтверджується коментарями під постом Альони.

Альона Альона різко відповідає Остапчуку
Альона Альона різко відповідає Остапчуку

Потрібно зазначити, що реперка не перша зірка, яка так відреагувала на образливі слова стосовно дівчат. Маша Єфросиніна також розмістила селфі на своїй сторінці, де зображена топлес. А молодим людям, які прийняли позицію Остапчука та Буше порадила купити лінійку та виміряти свої дані перед тим, як звертатись жінок.

Зірковий скандал лише набирає обертів, тому потрібно очікувати нових фото та коментарів від відомих жінок.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × two =