Остапчук гребе по 5 тисяч доларів і вище, а Олег Винник веде заходи безплатно: скільки заробляють зірки - MusicUkraine

Остапчук гребе по 5 тисяч доларів і вище, а Олег Винник веде заходи безплатно: скільки заробляють зірки

Вибір редакції


Володимир Остапчук

Шоумен одружений втретє. Другу дружину йому утримувати, в принципі, не потрібно, оскільки Христина Горняк – самодостатня особа. А от перша потребує постійних фінансових вливань.

Володимир Остапчук та Олег Винник розповіли про заробітки

Олена Войченко нині виховує двох дітей від Володимира – доньку Емілію та сина Евана. Оскільки родина мешкає в Канаді, то й гроші потрібні відповідні. Остапчуку доводиться щомісяця перераховувати за океан по 4 тисячі доларів.

Сума для шоумена підйомна. Оскільки окрім заробітків на телебаченні, Володя має ще й побічні доходи. Лише за один рекламний ролик на Ютубі чи в Інстаграмі блогер бере по 500 доларів. Якщо його запрошують ведучим на корпоратив, то сума винагороди стартує від 5 тис. баксів. А таких гулянок може бути до десятка за місяць.

Олег Винник

Заробітки співака досягли такого захмарного рівня, що він може собі дозволити вийти на люди навіть абсолютно безплатно. Саме так вчинив повелитель вовчиць, коли погодився стати розпорядником весілля Тоні Матвієнка та Олега Винника. Цю роль артист назвав весільним старостою і навіть самотужки розробив сценарій свята, неабияк потішивши 60 гостей молодят.

Володимир Остапчук та Олег Винник розповіли про заробітки

Звісно, в усіх інших випадках Олег бере чималі суми за власну присутність і виступ на чиїхось урочистостях. Останнім часом пішли чутки, що Винник вже практично одужав і збирається виступати за кордоном із благодійними концертами, а гроші має намір перераховувати на потреби ЗСУ.

Інфа пішла від відомого пліткаря Богдана Беспалова, який дуже добре відомий скандальними заявами. Але блогер завжди наголошує, що збирає чутки, які можуть абсолютно не відповідати дійсності. Пан Богдан наголосив, що Винник тільки назве ці концерти благодійними. Насправді ж в артиста серйозні проблеми з грішми, тож кошти потрібні йому самому.

На цей закид відгукнулася голова офіційного фан-клубу Винника Валерія Барон, відзначивши, що співак особисто сповістить про європейський тур, якщо збереться його проводити.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 + five =