Остапчук проміняв 36-річну красуню-дружину Христину Горняк на 22-річну пасію – Одна Хвилина

Вибір редакції


Особисте життя телеведучого Володимира Остапчука дуже бурхливе. В 2019 році він подав на розлучення з дружиною Оленою Войченко після 15 років разом. У шлюбі у них народилося двоє дітей — дочка Емілія і син Еван-Олександр. Колишні дуже гучно з’ясовували стосунки в ЗМІ та Мережі.

Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко
Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко

Незабаром після цього розлучення шоумен одружився з новою коханою, нотаріусом Христиною Горняк. Подружжя пробули в шлюбі 2 роки і майже встигли добудувати свій будинок. Коли пара перестала з’являтися один в одного в Інстаграм-блогах, прихильники запідозрили щось неладне. Це підтвердилося — Остапчук і Горняк більше не разом. Христина зараз більшу частину часу проводить за кордоном і не дає коментарів стосовно розриву відносин з телеведучим. Але фактично вона опинилась на місці попередниці Олени Войченко, коли чоловік закрутив роман на стороні та обрав іншу.

Остапчук проміняв 36-річну красуню-дружину Христину Горняк на 22-річну пасію
Остапчук проміняв 36-річну красуню-дружину Христину Горняк на 22-річну пасію

Не встиг 38-річний Остапчук розлучитися, як вже живе в тій квартирі, яку знімав з екс-дружиною, разом з новою пасією, молодшою на 16 років за нього. Це 22-річна журналістка і project manager Катерина Полтавська. Дівчина сама з Кропивницького, але живе в Києві після закінчення університету імені Гринченка.

Як виглядає нова дівчина Володимира Остапчука
Як виглядає нова дівчина Володимира Остапчука

Новоспечена парочка не коментує нові відносини і не виходить на публіку разом, однак регулярно постить однакові сторіз. Катя радує Володимира сніданками і слідкує за домашнім затишком. У неї яскрава зовнішність, довге волосся та приваблива фігура.

22-річна дівчина Володимира Остапчука Катерина Полтавська
22-річна дівчина Володимира Остапчука Катерина Полтавська

Деякі користувачі Мережі вважають, що Остапчук переживає кризу середнього віку і тому проміняв самодостатню красуню-дружину на набагато молодшу дівчину, з якою наврядчи довго протримається разом.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × five =

Translate »