...

Остапчук приніс додому два шматочка запіканки за 450 гривень: 22-річна дружина не оцінила такі розтрати

Вибір редакції


Володимир Остапчук у січні 2023 року таємно одружився втретє. Його обраницею стала 22-річна журналістка Катерина Полтавська, з якою він закрутив роман після несподіваного розлучення з колишньою дружиною Христиною Горняк. Причину розриву екс-подружжя не розкриває, однак публіка вважає, що це пов’язано з новими відносинами шоумена. Така ж історія була і з його першим розлученням з Оленою Войченко – він пішов з сім’ї через нові почуття до Христини.

Остапчук і Полтавська чекають на дитину? Дружина шоумена натякнула на поповнення
Остапчук приніс додому два шматочка запіканки за 450 гривень

З Полтавською Остапчук живе в елітному ЖК “Тетріс-Хол”, де квартири не по кишені багатьом простим людям, майже кожен день він дарує їй свіжі квіти, радує коштовними подарунками і слідкує, щоб кохана була завжди сита.

Нова дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська
Нова дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська

Нещодавно в своєму Інстаграм-блозі Катерина Полтавська показала, що телеведучий приніс додому до чаю. Це були два шматочки запіканки за нечувані гроші – 450 гривень. В цей момент між ними відбувся такий діалог:

Катя: – Ми деб*ли

Володимир: – Чому?

Катя: – Запіканка коштує 450 грн

Володимир: – І що?

Катя: – Ну дорого. Я б сама дешевше зробила

Над своєю реакцією на такі ціни журналістка пожартувала:

Людину можна вивезти з Кіровограду, а Кіровоград з людини – ні

Остапчук приніс додому два шматочка запіканки за 450 гривень
Остапчук приніс додому два шматочка запіканки за 450 гривень

Вона сама з Кропивницького, але живе в Києві. І вона дійсно могла б сама приготувати запіканку, тому що постійно готує для зіркового чоловіка щось смачненьке. Його найулюбленіша страва – фірмовий борщ Катерини, з якого вона викидає свинину.

Нагадаємо, Катерина Полтавська розповідала, що стосунки з Володимиром Остапчуком – це її перші стосунки в житті. Вона щаслива разом з шоуменом і запевняє, що він для неї найкращий не зважаючи, що їй нема з ким порівнювати. Також дівчина зізнавалась, що вона дуже ревнива, однак їй пощастило з тим, що коханий не дає приводів для ревнощів, хоча з огляду на його досвід в минулих шлюбах – можливо слід задуматися.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × five =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.