...

Остапчук зізнався, чим його зачепила 22-річна Катя Полтавська: “Набагато розумніша ніж більшість жінок”

Вибір редакції


Осінню минулого року Володимир Остапчук несподівано розлучився з блогеркою і нотаріусом Христиною Горняк та згодом публіка почала підозрювати його у відносинах з дівчиною, яка виявилась набагато молодшою. Це 22-річна журналістка з Кропивницького Катерина Полтавська.

В Інстаграм-блогах Катя і Володимир постійно публікували знімки з однієї квартири, з однаковою їжею і все подібне, що вказувало на те, що вони разом. На початку 2023 року почали ходити чутки, що вони одружились. Вперше Остапчук заговорив публічно про відносини з Полтавською, яка молодша за нього на 16 років, в своєму новому шоу “Мекнув – питайте“.

В першому випуску він спілкувався з шеф-кухарем Євгеном Клопотенко і телеведучим Анатолієм Анатолічем. Остапчуку фанати задавали багато питань про його нинішнє особисте життя. Шоумен зізнався, як дізнався про те, що він став першим чоловіком у Катерини в усіх сенсах.

Остапчук зізнався, чим його зачепила 22-річна Катя Полтавська
Остапчук зізнався, чим його зачепила 22-річна Катя Полтавська

За словами Володимира Катя сама підняла цю тему, щоб попередити його, це сталось на другий тиждень стосунків. Обраниця неабияк здивувала зіркового чоловіка, бо навіть цілувалась вперше в житті з ним. Остапчук спочатку не повірив їй, бо їй вже 22 роки, однак дівчина зізналась, що це правда, раніше у неї нікого не було взагалі і вона не вважає це проблемою.

Також телеведучий розповів, що перший місяць переймався через велику різницю у віці з новою коханою. Для порівняння він сказав, що у Катерини менша різниця з його дочкою Емілією від першого шлюбу з Войченко, ніж у нього з нею. Але зараз все добре:

Я боявся, а потім зрозумів, що вона в 22 розумна зріла людина. І набагато розумніша, ніж більшість жінок, яких я знав у житті

– поділився Остапчук.

22-річна дружина Остапчука здивувала Мережу своїм рецептом борщу, з якого викидає м'ясо
Остапчук зізнався, чим його зачепила 22-річна Катя Полтавська

З колишніми дружинами Оленою Войченко і Христиною Горняк Володимир Остапчук не зберіг дружніх стосунків. Доля його заміського будинку, який він будував спільно з Христиною в шлюбі до сих пір невідома.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 4 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.