от такі сюрпризи підготували діти – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ахтем Сеітаблаєв

Актор і режисер радіє, що невдовзі стане дідусем. Онука чи онучку щасливому чоловіку подарує його старша донька Назли вже у січні. Нині 27-річна жінка мешкає в Бельгії разом із чоловіком. Весілля родина відгуляла восени 2021-го в турецькому місті Кемер.

Старша донька невдовзі зробить Ахтема Сеітаблаєва дідусем

50-річний майбутній дідусь й собі може одружитися, адже нещодавно розлучився з дружиною Іванною. Це був другий шлюб знаменитості, який протримався 10 років. З першою дружиною в Ахтема народилося троє дітей, з другою – одна донька.

Стас Михайлов

Невдовзі потримає на руках онучку й улюбленець мільйонів розлучених жіночок. Щоправда, дівчинку народить не син шансоньє, а його пасерб. Але це нічого не значить. Нещодавно Андрій влаштував справжнє шоу – церемонію оголошення статі майбутнього немовлятка.

Пасерб збирається зробити зі Стаса Михайлова дідуся

Молодик разом із дружиною-гречанкою Кеті Гавелас прокололи білу кульку, звідки висипалися конфетті рожевого кольору. Невістка музиканта навіть пустила сльозу з цього приводу. Весілля пара зіграла у Греції, куди запросили найближчих родичів. Нині Андрій з дружиною мешкають у Лондоні.

Віктор Павлік

Допоки співак зайнятий молодою дружиною Катею Реп’яховою і маленьким синочком Михайликом, він не так часто спілкується зі старшими дітьми від інших шлюбів. Найменшенький народився у 55-річного чоловіка. А старший з’явився на світ, коли Павліку було всього 18 років.

Цікаво, чи зробить син Віктора Павліка знову дідусем?

З мамою Олександра Лідією вони мешкали в Горішніх Плавнях на Полтавщині. За 2 роки непостійний Віктор покинув дружину й одружився з іншою. Старший син пішов по батьківській стезі, ставши музикантом. Він одружений і має сина Давида. Але нічого не завадить чоловіку зробити в цьому році татка знову дідусем. Тож дочекаємося офіційного повідомлення.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 + sixteen =

Translate »