падчерка Потапа вийшла заміж за ліванця (ВІДЕО) – Одна Минута

Вибір редакції


Перша дружина Потапа, будучи у стосунках із репером, вже виховувала однорічну дочку Наталю. Олексій Потапенко чесно зізнався, що хоч дівчинка була зовсім маленькою і стала йому рідною, але стати справжнім батьком для неї не намагався. Нещодавно Ірина Горова зізналася, що її 24-річна донька вийшла заміж. Обранцем став хлопець із Лівії, пара вже давно разом, а зараз вони вирішили одружитися. За словами Горової, традиційне свято за мусульманськими звичаями відбулося на батьківщині хлопця.

Наталя не змінювала віру, але погодилася на весілля, віддавши данину бажанню батьків обранця. Союз скріпив мулла, а коли молодята повернуться в Україну, вони повінчаються у церкві та зіграють весілля. На своїй сторінці Інстаграм Наталія не показує обранця, пояснюючи, що він не є публічною людиною. Ірина Горова напівжартома розповідає, що попередила доньку про свою неготовність стати бабусею:

Якщо стану бабусею, на особистому житті можна поставити хрест.

Коли розпочалася повномасштабна війна, закохані відпочивали у сонячній Грузії, потім разом переїхали до Лівану. Ірина Горова сказала, що дочка повідомила новину про мусульманське весілля постфактум: надіслала фото з каблучкою на пальці та зізналася, що дуже щаслива. На думку Ірини, найголовніше, щоб наші діти були щасливими.

Ірина Горова з дітьми Наталією та Андрієм
Ірина Горова з дітьми Наталією та Андрієм

Нагадаємо, що у шлюбі Ірини Горової та Олексія Потапенка народився син, Андрій. Незважаючи на розлучення, екси підтримують близькі стосунки, адже їх пов’язує ще й робота, не лише син. Коли почалася велика війна, Потап організовував евакуацію своїх співробітників та їхніх сімей, допомагав і своїй колишній із сином Андрієм. Наразі співак перебуває за кордоном, займається благодійністю та лікуванням запаленого нерва, через який у нього паралізувало половину обличчя. Про це розповіла його нинішня дружина співачка Настя Каменських, яка нещодавно повернулсь в Україну.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 5 =

Translate »