Пансіонат для людей похилого віку Ренамед – кращі умови догляду

0

Ваш літній родич потребує постійного або спеціалізованого догляду, але ви не можете забезпечити його в повній мірі? Пансіонат Ренамед пропонує свою допомогу. Досвідчений і грамотний персонал приватного пансіонату Ренамед візьме на себе турботу про вашу близьку людину. Тут забезпечать йому цілодобовий повноцінний догляд і гідну старість без тривог і переживань.

Будинок престарілих надає послуги по догляду за людьми похилого віку, лежачими пацієнтами. Тут професійно піклуються про постояльців, надають спеціалізовану допомогу:

  • Кваліфікований догляд;
  • Допомогу в побуті та гігієні;
  • Комфортні умови проживання;
  • Доброзичливу обстановку, тактовне і ввічливе ставлення персоналу;
  • Повноцінне збалансоване харчування і захоплююче дозвілля.

Ви можете розмістити у нас свого родича на тимчасовій або постійній основі, на період реабілітації. Тут подбають про те, щоб адаптація літньої людини пройшла максимально легко, і він отримав задоволення від життя в пансіонаті, спілкування з однолітками.

Переваги пансіонату Ренамед

В пансіонаті для літніх людей Ренамед створені всі умови для того, щоб постояльці відчували себе комфортно фізично і емоційно. Пансіонат знаходиться за містом, оточений зеленню. Постояльці багато часу проводять на свіжому повітрі, лежачих хворих доглядальниці регулярно вивозять на прогулянку.

Фото: https://rena-med.com.ua/

Життя на свіжому повітрі благотворно впливає на здоров’я мешканців, їх емоційний стан. Швидко адаптуватися до нових умов, позбутися від тривоги і депресії допомагають психологи, уважний і терплячий персонал.

Технічне оснащення пансіонату відповідає європейському рівню. Кімнати обладнані спеціалізованими меблями, санвузли – стільцями для купання, кріслами-унітазами. У номерах є телевізори, особисті тумби і шафи, тривожні кнопки. За чистотою і порядком стежать доглядальниці, вони ж допомагають при гігієнічних процедурах.

Про якість послуг говорять сотні позитивних відгуків від клієнтів з усієї України. Вони підтверджують високий рівень сервісу і підготовки співробітників, ефективність роботи пансіонату.

Пансіонат для літніх людей Ренамед приймає постояльців на тимчасовій або постійній основі. Можливе поселення на період відпустки родичів, реабілітації, відрядження дітей або онуків. При постійному проживанні ви можете відвідувати свого літнього родича в будь-який час, до поселення – приїхати на ознайомчу екскурсію по пансіонату.

Так, безумовно, проживання в приватному будинку для літніх людей коштує грошей. Але, ці витрати повністю окупаються спокоєм сім’ї та літньої людини, вашою впевненістю в його безпеці і доброму гуморі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

3 × one =