партнери за знаком Зодіаку, з якими не буває легко у стосунках – Одна Минута

Вибір редакції


Коли немає взаєморозуміння в сім’ї – це дуже погано, але великою мірою все залежить і від знаку Зодіаку, під яким народився обранець. Хтось готовий любити іншу людину, а хтось лише себе. Астрологія може підказати, з якими знаками Зодіаку найважче побудувати гармонійні відносини.

Діва

Представники цього знака з трудом підпускають до себе людей, за зовнішньою відкритістю ці знаки однаково щось приховують, навіть від найближчої людини. І тільки після ретельних неодноразових перевірок Діва спробує зблизитися на свій страх і ризик. Вони досить важкі у стосунках, а полюбить Діва лише тоді, коли на всі 100 довірятиме обранцю. Спочатку довіра, на що може піти багато часу, а потім кохання.

Астрологи розповіли, з якими знаками Зодіаку буде важко в коханні
Астрологи розповіли, з якими знаками Зодіаку буде важко в коханні

Скорпіон

Ці знаки живуть у постійній боротьбі, їхні внутрішні конфлікти не дають спокійно жити оточуючим. Скорпіони – майстри емоційних гойдалок: вони то холодні, як Снігова королева, то гарячі, як саме Сонце. Втім, вони й самі не можуть зрозуміти, чому саме так поводяться, і тому виникає черговий конфлікт. Така непостійність змушує усунутись від партнера, мало хто це витримає, тим більше, Скорпіон швидко завершує чергові відносини, адже вони виснажуливі не тільки для протилежної статі. Звичайно, Скорпіонів лякатися не варто, адже для побудови міцних стосунків їм потрібно бути готовим до цього, дорости до кохання.

Стрілець

Дуже волелюбний знак, часто узи та правила стосунків здаються для Скорпіонів тюрмою. З одного боку, з ним ніколи не буде нудно, а з іншого – він надто непостійний у своєму виборі. Стрілець шукає все нових і нових пригод. Якщо представники знаку все ж таки вирішують одружитися або вийти заміж, то їх сімейні стосунки – суцільна насолода. Вони живуть моментом, радіють кожному дню і вчать цьому оточуючих, але часто стають найгострішими критиками своєї половинки. Боляче вколовши партнера, вони навіть не підозрюють, що зробили щось погано.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 + 20 =

Translate »