...

Павло Зібров ударився в ностальгію: пригадав студентські виїзди на поле та як двічі в житті голив вуса

Вибір редакції


У комедійному серіалі “Голова”, який зняв Новий канал, Павлу Зіброву дісталася роль самого себе. З цієї нагоди народний артист полинув у спогади про студентське життя.

У 16-річному багатосерійному фільмі мова йде про студентство, яке взялося робити реформи в селі Антонівка. Зібров зображає у стрічці співака, в якого без тями закохана баба Галя. Жінка безнадійно пише листи своєму кумиру вже зо три десятиліття. Саме за безпосередньої участі безтурботних студентів Павло співає пісню про Галину в присутності закоханої селянки.

Кадр із фільму Голова

Знімання наштовхнули виконавця на власні спогади. Радянських студентів тоді відправляли на допомогу колгоспам збирати врожаї. Молодь тоді копала картоплю, вибирала буряки, збирала капусту. Все це складалося в мішки й вивозилося з поля. Славно потрудившись, молодик влаштовував для однолітків різні розваги з танцями. Зібров був “шебушним” і завжди міг усе порішати в клубі щодо музики.

Вуса як бренд

У ті роки секретаря комсомольської організації можна було побачити ще без вусів. Щоправда, поголився Павло виключно, коли йшов служити в армію. Вдруге поекспериментував з іміджем уже в 35 років. Збрив вуса й пішов на вокзал зустрічати Марину.

Унікальна можливість побачити Павла Зіброва без вусів

Жінка не впізнала благовірного й пройшла мимо. Потім довго сварила чоловіка за необачний вчинок. І навіть покарала – Зібров спав півтора місяця на кухні, допоки вуса знову не відросли.

Вважаючи вуса власною візитівкою, артист вирішив кілька років тому застрахувати цей атрибут. Якщо з волоссям над губою щось трапиться, чоловік отримає від страхової компанії 1 мільйон гривень компенсації. Артист зазначив, що може збрити вуса й зараз, але за однієї умови – якщо хтось заплатить йому мільйон.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × one =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.