...

Переміг у змаганні Володимира Остапчука: Кривошапко розлучився з третьою дружиною і показав нову пасію

Вибір редакції


Відомий український артист Олександр Кривошапко нещодавно повідомив, що розлучився зі своєю дружиною. Тепер чоловік наступає на п’яти своєму колезі Володимиру Остапчуку

Олександр Кривошапко, відомий український музикант, прославився після участі у шоу “Х-Фактор”. Там знаменитість познайомився зі своєю першою дружиною Тетяною Денисовою, з якою розлучився через те, що вони не підійшли одне одному характерами. Пізніше знаменитість почав зустрічатись з іншою жінкою, яка стала мамою його доньки. Втім, і з нею в артиста також не склалось.

Третьою дружиною знаменитого українського музиканта стала косметологиня з Києва Марія. Знаменитість розповідав, що їхні стосунки були важкими, адже ще до початку повномасштабної війни він розстався з дівчиною через постійні сварки. Втім, після 24 лютого вона опинилась поруч у найважчий для чоловіка момент. Тоді він і освідчився коханій.

Олександр Кривошапко доволі дивним способом повідомив, що розлучився зі своєю дружиною
Олександр Кривошапко доволі дивним способом повідомив, що розлучився зі своєю дружиною

Втім, шлюб зіркової пари найімовірніше не протримався навіть року. Одружились вони у вересні 2022, а ось у жовтні цього року Олександр Кривошапко оголосив вже про стосунки з іншою дівчиною, на ім’я Христина. У коментарях до нової світлини, на якій він зображений із дівчиною, артист повідомив, що давно розійшовся з колишньою.

Варто зазначити, що Олександр Кривошапко встиг наздогнати свого зіркового колегу Володимира Остапчука. Ба більше, знаменитість навіть “перегнав” шоумена, адже той розлучався всього лише два рази, коли Кривошапко встиг розірвати стосунки вже з трьома обраницями.

Володимир Остапчук перебував у двох офіційних шлюбах і всі вони закінчились розлученням
Володимир Остапчук перебував у двох офіційних шлюбах і всі вони закінчились розлученням

Що стосується особистого життя Володимира Остапчука, то сьогодні він перебуває у стосунках із молодшою від нього медійницею з Києва. Катерина Полтавська та шоумен приховували роман більше як пів року. Втім, у квітні цьогоріч вони наважились зізнатись, що все-таки разом.



Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.