перша дружина Притули показала нове фото їх дорослого сина і своєї дочки від іншого шлюбу – Одна Хвилина

Вибір редакції


Перша дружина відомого українського телеведучого Сергія Притули Юлія показала в Мережі нові фото своїх дітей, серед яких є і син від шлюбу з зіркою телебачення Дмитрик. Хлопець неймовірно виріс і змінився, росте справжнім красунчиком.

Перша дружина Притули показала нове фото їх дорослого сина
Перша дружина Притули показала нове фото їх дорослого сина

З Юлією Сергій Притула познайомився в 2007 році в Тернополі, у 2008 році вони стали батьками сина Дмитра. Коли пара вирішила розлучитися, Сергій зробив все, щоб дружина ні в чому не мала потреби, купив їй двоярусну квартиру площею 150 квадратних метрів, а сам з’їхав на квартиру 30 квадратів. Як він розповідав, в їх відносинах був дуже складний період і вони намагалися це подолати, але було пізно. Шоумен вважає, що вони просто пройшли точку неповернення і не змогли владнати розбіжності. Але їх син Дмитро став більш щасливим саме завдяки розлученню батьків, тому що побачив їх щасливішими окремо, ніж вони були разом.

Перша дружина Притули показала нове фото їх дорослого сина
Перша дружина Притули показала нове фото їх дорослого сина

Нагадаємо, Сергій Притула зараз одружений на Катерині Сопельник, з якою познайомився на роботі, коли ще був у першому шлюбі. Катерина працювала в шоу “Підйом”, а потім приєдналася до “Вар’яти Шоу”, але романтичні почуття між ними виникли набагато пізніше.

Телеведучий розповідав, що остаточно захотів створити сім’ю з Катериною, коли побачив, як вона тепло ставиться до його сина Дмитра, який залишився жити з батьком після розлучення з мамою.

Як виглядає родина Сергія Притули
Як виглядає родина Сергія Притули

В шлюбі Катерини Сопельник і Сергія Притули народилися дві дочки, Соломія і Стефанія. Кохана жінка телеведучого добре спілкується з його колишньою дружиною і вони взагалі дружать родинами, показуючи приклад, як можна розлучатися без скандалів і образ.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 11 =

Translate »