Перша дружина Валерія Меладзе звинуватила Джанабаєву у меркантильності: “А якби продавав мандарини на базарі?”

Вибір редакції


Романтичні стосунки з екс-солісткою гурту “ВІА Гра” Альбіною Джанабаєвою зав’язалися у Валерія Меладзе, коли він був одружений зі своєю першою дружиною Іриною Меладзе. Вона й досі впевнена, що розлучниця звернула увагу на її чоловіка з корисливих цілей.

Ставши героїнею шоу “Нові російські сенсації” на телеканалі НТВ, Ірина Меладзе заявила:

Весь час виникає питання: Якби стояв Валерій Меладзе і продавав мандарини на базарі, цікаво, те саме було б?

Син Валерія Меладзе і Альбіни Джанабаєвої тепер повнолітній
Перша дружина Валерія Меладзе звинуватила Джанабаєву у меркантильності

Також екс-дружина артиста розповіла, що її зірковий чоловік тягнув час, бо не міг визначитися, кого обрати з двох коханих жінок, тому вирішив пожити один деякий час. Втім, чекати вічність Ірина не збиралася. Коли їй набридла ця невизначеність, вона сама вирішила розставити всі крапки над i: знайшла телефон розлучниці, подзвонила їй та домовилася про зустріч з Альбіною Джанабаєвою. Жінка сподівалася, що розмова з суперницею допоможе розібратися у заплутаній ситуації, але розмови по душах не вийшло.

Вона відмовилася. Взяла паузу на кілька годин. А потім, коли я їй зателефонувала, сказала: “Я не можу

, – поділилась Ірина.

Дружина Меладзе вразила зовнішністю після пластики
Перша дружина Валерія Меладзе звинуватила Джанабаєву у меркантильності

Відмітимо, романтичні почуття між Альбіною Джанабаєвою і Валерієм Меладзе виникли задовго до офіційного розлучення співака. Ба більше, співачка встигла таємно народити артисту сина, якого вони назвали Костянтином.

В 2014 році через суд Ірина і Валерій розірвали шлюб. Незабаром коханка народила Меладзе другого спадкоємця, а потім вони одружилися. В 2021 році у пари з’явилась ще одна дитина, дівчинка Агата.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve − seven =