Перша холостячка країни Ксенія Мішина зізналася, що не може забути батька Платона: Еллерт у минулому

Вибір редакції


Про початок війни важко говорити, мабуть, кожному українцю, який на той час був в Україні. Ксенія Мішина 24 лютого зібралася із десятирічним сином Платоном у відпустку, у Дубаї. Але їм не вдалося вилетіти через початок війни. Переживши паніку та страх під час евакуації з аеропорту, Мішина із сином повернулися до київської квартири, але й звідти довелося тікати. Разом із сином Платоном та колишнім хлопцем Олександром Еллертом вони поїхали на захід України, де деякий час жили втрьох у Буковелі. Доля направила актрису до Бельгії, де вона знімалася у серіалі. Нині вони із сином повернулися до столиці.

Ксенія Мішина із сином Платоном Ксенія Мішина із сином Платоном

Про батька Платона Ксенія не дуже любить говорити, тому що ця людина принесла багато болю актрисі. Покинувши вагітною, навіть жодного разу не бачив малюка. Образа, біль, злість на батька Платона не відпускають Мішину досі. Платон не знає, хто його батько. Але нещодавно, під час війни, цей чоловік з’явився в житті Ксенії Мішиної і захотів навіть спілкуватися з сином. Пропонує подарунки, хоче проводити час разом. У нього вже є власна родина та діти від дружини. Ксенія Мішина зізнається, що не може забути цю людину повністю, адже вона принесла багато болю їй, але це не може стати на заваді спілкуванню батька з сином.

Ксенія Мішина із сином Платоном Ксенія Мішина із сином Платоном

Платон уже познайомився з батьком, але поки що не знає, що це саме він – думає, що це знайомий мами. Як прийме хлопчик батька, що з’явився – невідомо, але сама Мішина вважає, що він дуже зрадіє. Ми захоплюємося силою та мудрістю цієї дівчини і продовжимо спостерігати за життям прекрасної холостячки.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen − three =

Translate »