перша леді Олена Зеленська в яскравому образі приїхала в пологове відділення – Одна Минута

Вибір редакції


Коли Олена Зеленська стала першою леді України, до неї прикувалося так само багато уваги, як і до Володимира Олександровича. Під приціл камер завжди потрапляють образи Олени, які вона формує за власним смаком і з врахуванням рекомендацій свого стиліста. В інтерв’ю Зеленська розповідала, що у них з Володимиром один стиліст на двох і вони його оплачують з сімейного бюджету.

В гардеробі першої леді багато одягу від українських дизайнерів, який вона завжди обирає для закордонних поїздок і відряджень. Також Олена часть вибирає класичні костюми вільного крою. Винятком не опинилася її поїздка в Естонію у 2019 році, коли в рамках офіційного візиту президента і першої леді вона відвідала пологове відділення центральної лікарні Талліна, щоб дізнатися, як естонські медики піклуються про молодих мам і новонароджених.Перша леді Олена Зеленська в яскравому образі приїхала в пологове відділення
Перша леді Олена Зеленська в яскравому образі приїхала в пологове відділення

Зеленська прибула у гірчичний блузі з бантом на шиї, довгими манжетами і рукавами-ліхтариками, широких білих брюках зі стрілками, чорних чоботах на підборах і доповнила образ довгим пальто молочного відтінку. Стилісти зробили Олені зачіску, яка вже стала її фірмовою – вільний колосок з локонами на випуск.

Перша леді Олена Зеленська в яскравому образі приїхала в пологове відділення
Перша леді Олена Зеленська в яскравому образі приїхала в пологове відділення

Як досвідчена мама двох дітей, перша леді вважає, що пологовий будинок не має бути лікарнею, це місце має бути місцем спокою і умиротворення.Нагадаємо, стиль Олени Зеленської після повномасштабного російського вторгнення в Україну видозмінився. Тепер дружина президента віддає перевагу більш темним кольорам, а сам президент Володимир Зеленський найчастіше з’являється у костюмах в стилі хакі, які на жаль стали трендом сьогоднішнього дня в Україні.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли ПугачовоїИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 + 11 =