Підопічний Івана Дорна презентував перший сингл "Дороги" - MusicUkraine

Підопічний Івана Дорна презентував перший сингл “Дороги”

Музика

Нещодавно Іван Дорн заснував власний лейбл Masterskaya. Першим артистом став Костянтин Дмитрієв (Constantine), з яким  Іван познайомився на шоу «Голос країни-6».

Сьогодні Constantine представив відео до дебютного синглу «Дороги».

Довгоочікуваний перший сингл підопічного Івана Дорна – романтичний і стильний трек «Дороги». Кліп на підтримку релізу зняла всесвітньо відома продакшн-студія Radioaktive Film, Режисером кліпу «Дороги» стала Анна Бурячкова.

Сюжет кліпу слід за основним мотивом самої пісні. Через набір на перший погляд випадкових образів розкривається історія про складність пристрастей у яких багато болю, але в той же час –  багато ніжності і тепла.

«Це історія про те, якою різною може бути любов. Розгубленість, страх, залежність – безліч випробувань! Це все є в нашому кліпі. Звідси і символи. Кінь, нічна дорога, ліс – це мої ілюзії, мій внутрішній пошук. Занурення всередину себе – це ж завжди містичний досвід. Але, перш за все, наша історія про зв’язок, який не можна розірвати. Ось це важливо. «Дороги» – це пісня про почуття, що не згорають у вогні і які не змити дощем », – говорить сам Костянтин Дмитрієв.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + 11 =