Пішли чутки про розлучення Валерія Меладзе з Альбіною Джанабаєвою: співачка намагається їх спростувати - MusicUkraine

Пішли чутки про розлучення Валерія Меладзе з Альбіною Джанабаєвою: співачка намагається їх спростувати

Вибір редакції


У світській тусовці розповсюдилися настійливі чутки про розлучення Валерія Меладзе з другою дружиною Альбіною Джанабаєвою. Але ситуація в родинах братів, як запевняють наближені особи, кардинально інша.

Валерій Меладзе розлучається з Альбіною Джанабаєвою

Якщо Віра Брежнєва мала купу контрактів і не особливо залежала фінансово від чоловіка-композитора, то Альбіна без свого благовірного є просто колишньою “ексвіагрівкою” і не заробить жодної копієчки.

Тож і виходить, що Меладзе-співак усіма силами намагається вирватися з чіпких обіймів благовірної, та Альбіна тримається за нього як потопельник за очеретинку і не збирається відпускати на всі чотири сторони.

Якщо поглянути на щільний гастрольний графік артиста, виходить, що він роз’їжджає з турами по Західній Європі та навіть замахнувся на Америку. Але на цих концертах не присутня його дружина, хоча б теж могла заспівати. Не дивно, що подібне кохання на відстані й навіює шанувальникам думки про розлучення.

Альбіна Джанабаєва не збирається відпускати чоловіка, адже у них троє дітей

Після того як Меладзе-молодший одного разу в Дубаї відгукнувся на заклик українців “Слава Україні!” і відповів: “Героям слава”, дорога в росію йому перекрита. Джанабаєва тоді намагалася воювати з хейтерами. Та це не допомогло. Перша дружина Валерія Ірина все одно звинуватила розлучницю в корисливості.

Жоден із подружжя допоки не зробив заяви про розставання. Та якщо Валерій просто обходить цю тему мовчанкою, то Альбіна намагається всіма силами довести, що в родині все гаразд.

Так, вона виклала на своїй Інстаграм-сторінці світлини з приватного концерту, де вони з Валерієм співають разом. Коли і де зроблено знімки, артистка не сповістила. Звуку Джанабаєва теж не додала, і це неабияк обурило підписників.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × three =