пішов стопами зіркової матусі – Одна Хвилина

Вибір редакції


Архіп обрав собі в супутниці життя дівчину, яка заробляє на життя, вигинаючись на пілоні. Дивно, що Корольову це дуже обурило, адже колись давно вона вчинила так само, покохавши специфічного танцівника. Але гнів співачки був непереборний.

Архів Глушко успадкував мамину пристрасть до танцівників

Глушка-молодшого виселили з великого будинку батьків, і він змушений разом із Мелісою Волинкіною прозябати на окрайку столиці в малюсінькій квартирці. Навесні 20-річний молодик закінчує навчання в університеті. Відразу по отриманні диплома Архіп планує разом із нареченою емігрувати до Америки.

Магістратуру син Тарзана буде закінчувати вже за океаном. Чому обрав саме США? Бо там мешкає бабуся хлопця і мама Наталки Людмила Поривай.

Всі, хто знає Мелісу, запевняють, що бачили на її безіменному пальчику обручку. Припускають, що пара вже таємно від усіх одружилася. Але Архіп не підтверджує цю інформацію, мовляв, у них усе ще попереду.

Як старша сестра Корольової опинилася за океаном

В США давно проживає і рідна тітка Глушка-молодшого Руся з чоловіком і дітьми Матвієм і Софією, які доводяться йому двоюрідними. Колись дружина Костянтина Осавуленка була чи не зіркою №1 в Україні. Її хіти “Ворожка”, “Русалонька”, “Різдвяна ніч” співали всі.

Але потім співачка раптово зникла з радарів. З’ясувалося, що підписала контракт із канадською студією “Євшан”і перебувала в Торонто протягом 2 років. Згодом повернулася до України, гастролювала, записувала альбоми і навіть провела разом із молодшою сестрою Наташею спільний тур “Дві сестри”.

Та потім знову подалися з чоловіком за кордон. У подружжя був син Володя, хворий на ДЦП. Дитина потребувала коштовного лікування. Щоправда, і воно не допомогло – у 1999 році хлопчика не стало. Жінка наважилася народити після того ще двічі. Матвійко страждає на аутизм, і тільки наймолодша дівчинка абсолютно здорова.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × one =

Translate »