Після двох розлучень Ірина Горова заявила, що їй більше ніхто не потрібен: “Хочу рухатись самостійно”

Вибір редакції


Ірина Горова була заміжня за Потапом з 1999 по 2014 рік, але останні декілька років шлюбу вони фактично вже були не разом і будували свої життя окремо. Олексій Потапенко закохався в свою колегу по дуету “Потап і Настя” Каменських, яка стала причиною його розлучення з Іриною. Ця історія не дала колишнім зруйнувати їх відносини – Горова була гостею на весіллі у екс-чоловіка та продовжила розвивати з ним музичний бізнес. Але після початку повномасштабного вторгнення все змінилося. Потап відійшов від справ і Горова тепер одна керує продюсерським центром.

Після двох розлучень Ірина Горова заявила, що їй більше ніхто не потрібен
Після двох розлучень Ірина Горова заявила, що їй більше ніхто не потрібен

В своєму Інстаграм-блозі Ірина часто розповідає підписникам про роботу. На цей раз вона поділилася своїми особистими усвідомленнями за минулий рік, які стосуються її кар’єри в шоу-бізнесі вже без Потапа:

Зрозуміла, що далі можу, повинна і хочу рухатись самостійно.Відчула, що моєї енергії вистачить не тільки на компанію, а й на індустрію в цілому, розвивати її та створювати простір, де зможуть зростати багато людей. Почала приділяти більше часу самій собі, рефлексії та аналізу. Перестала боятися що є щось неможливе. Я – командний гравець, чесна та ціную людей, які зі мною. Почала більше звертати увагу на нових талантів, артистів, стала більш відкритою до нових людей та зовнішніх проєктів. Зрозуміла, що я дуже люблю Україну і хочу працювати саме тут. Що постійне навчання та розвиток є важливим елементом, щоб мати впевненість у собі та бути лідером, який надихає свою команду.

Також Ірина зазначила, що любить час від часу перечитувати такі замітки для себе, щоб надихатись на нові звершення:

Люблю перечитувати подібні рефлексії через деякий час, ніби нагадуючи собі про свої зміни, це дуже надихає на нові думки

До публыкації Горова додала свій портретний знімок з професійної фотосесії в білому образі. На фото у неї дуже ефектно розвивається її чорне волосся і видно татуювання на руці.



Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × one =