після розлучення сумувала недовго – Одна Хвилина

Вибір редакції


У 2008 році Максим і Яна побралися, а вже за рік взяли розлучення. Розбила сім’ю всім відома красуня Ліза Боярська. Зазвичай перша дружина не любить обговорювати з представниками преси свій невдалий шлюб. А підписники Матвєєва в Інстаграмі, уважно роздивившись світлини обох коханих жінок красеня, дійшли одностайного висновку, що донька Д’Артаньяна набагато красивіша за веснянкувату і простакувату Яну.

Максим Матвєєв із Яною Секте прожили у шлюбі всього рік.

З усім тим, і Секте не пасе задніх у кінематографі. Частенько з’являється в фільмах і серіалах. Можливо, головних ролей на рахунку актриси небагато, зате другорядних вдосталь. Навіть із Матвєєвим Яна познайомилася, коли разом грали в одній виставі. Між ними спалахнув бурхливий роман, за яким сталося швидке оформлення стосунків.

Так виглядає перша дружина красунчика Максима Матвєєва

Після розлучення з зірковим чоловіком Секте недовго плакала в подушку. Майже відразу після розриву двох акторів поповзли чутки, що Яна крутить шашні з режисером В. Сеніним. І не дивно, адже довгий час гастролювали по Європі разом в одній трупі.

Та заміж актриса вийшла за три роки після розлучення за іншого. Її обранцем став композитор Дмитро Марін, який організовував музичний супровід вистави в театрі. До цього молодик мешкав у Канаді, а в москву приїхав на запрошення тата-режисера. Коли ж закохався в рижанку Яну, вирішив залишитися в “Табакерці”.

Яна Секте щаслива у другому шлюбі з композитором Дмитром Маріним

Молодята побралися, а за рік у них народилася донечка Аня. З Лізою Боярською Секте спілкується доволі рівно. Вони разом перебувають у волонтерській організації “Доктор Клоун”, виступаючи перед хворими дітками.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − one =

Translate »