Після розлучення з Полянським знову одягнула обручку на палець: Аліна Гросу натякнула на нові стосунки - MusicUkraine

Після розлучення з Полянським знову одягнула обручку на палець: Аліна Гросу натякнула на нові стосунки

Вибір редакції


Аліна Гросу, відома українська співачка, стала популярною ще багато років тому. Шанувальники знаменитості спостерігали за тим, як юна артистка зростає, а, коли зірка стала вже дорослою, фани почали цікавитись і її особистим життям. Так, знаменитість була одружена, але після першого офіційного розлучення закохалась у Романа Полянського, російського актора.

Гросу познайомилась зі своїм майбутнім колишнім на одному зі світських заходів, а між зірковою парою швидко з’явилась іскра та симпатія. Врешті, артистка почала зустрічатись із Романом Полянським, а у стосунках закоханих все було настільки чудово, що публіка почала підозрювати – можливо, російський актор вже зробив пропозицію руки та серця своїй дівчині.

Аліна Гросу довго зустрічалась із російським актором Романом Полянським
Аліна Гросу довго зустрічалась із російським актором Романом Полянським

Представники українського шоубізнесу та найближче оточення Аліни Гросу відгукувалось про Романа Полянського найкращим чином. Так, наприклад, Павло Зібров розповідав, що поважає актора, адже той завжди вирізнявся особливою принциповістю характеру та підтримкою України. Втім, після 24 лютого 2022 року стало відомо, що Аліна Гросу таки розлучилась із Романом Полянським. Наразі і досі невідомо, чому зіркова пара розійшлась.

Втім, після розставання з коханим Аліна Гросу зуміла влаштувати особисте життя. Знаменитість довгий час приховувала будь-які подробиці про свої стосунки, але врешті розсекретила, що за кордоном вона почала зустрічатись із загадковим чоловіком, який, судячи з опублікованих світлин, дуже ніжно до неї ставиться.

Аліна Гросу вперше показала світлину зі своїм новим загадковим бойфрендом
Аліна Гросу вперше показала світлину зі своїм новим загадковим бойфрендом

Наразі знаменита українська актриса ще не розсекретила імені та особистості свого бойфренда, але варто очікувати, що скоро Гросу на це наважиться.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen − 7 =