пластичний хірург висловився про 57-річну Повалій, яка змінилася до невпізнання – Одна Минута

Вибір редакції


Таїсія Повалій із тих знаменитостей, зовнішність яких регулярно стає предметом обговорення публікою. Численні користувачі Мережі дивуються її зовнішніми даними, з кожним роком артистка стає все ефектнішою і молодшою, але також знаходяться і критики, які звинувачують зірку в надмірній пластиці та неприродній зовнішності.

Перш ніж зважитися на свою першу пластичну операцію, Повалій стала популярною співачкою української естради, пройшовши шлях від студентки з провінції. Свою музичну кар’єру вона розпочала як учасниця вокального гурту, але високі амбіції в результаті підштовхнули її до сольної кар’єри, так у свої 26 років Таїсія була нагороджена першою суттєвою нагородою. Незабаром вона стала заслуженою, а згодом і народною артисткою України. Творчі горизонти Повалій розширила, зігравши роль у мюзиклах “Попелюшка” та “Вечори на хуторі поблизу Диканьки” і завдяки цьому набувши популярності у росії.

Латекс та запальні танці у новій роботі Таїсії Повалій
Пластичний хірург висловився про 57-річну Повалій, яка змінилася до невпізнання

Подивившись на фото Повалій у молодості і зараз, легко подумати, що на знімках зображено дві різні жінки. Причина цього у пластичних операціях та уколах краси. В інтерв’ю Таїсія розповідала, що робить підтяжки обличчя та уколи гіалуронової кислоти, що коригують складки та зморшки. На думку фахівців, Повалій також підтягувала шию, підборіддя, овал та середню третину обличчя. Також подейкують, що Таїсія Повалій змінила форму носа, завузивши його спинку та зменшивши кінчик.

Фото Таїсії Повалій до та після пластики
Фото Таїсії Повалій до та після пластики

Нагадаємо, під час повномасштабної війни росії проти України Повалій цинічно виступає для російської публіки з українськими піснями і відмовчується з приводу того, що відбувається на її батьківщині. Українці вимагають позбавити звання народної артистки Таїсію, а також Ані Лорак, яка ніяк не виявляє своєї громадянської позиції.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 + 15 =

Translate »